4,6
1155 hodnotení

Najlepšie kvapky na ochutenie všetkého :) Jednoznačne moje musthave v kuchyni...a príchuť toffee mi chutí najviac :)

Not my cup of tea :D súšala som do kávy, no príliš mi to nechutilo. Teraz používam do vločiek každé ráno ale nejak to tam nie je cítiť, za mňa je určite lepšia stévia (stéviové kvapky)

už som mala túto príchuť, najviavć mi chutí cheesecake

Čítala som dosť negatívnych recenzií na bielu čokoládu. Je to dosť individuálne, mne napríklad chutí viac ako toffee. Je taká jemnejšia. Flavdrops používam väčšinou do kávy a do koláčikov

Za mňa odporúčam všetkými 20timi😀 veľmi mi chutia najviac: karamel, vanilka, javorový sirup (do kávy, jogurtu, nejakého čaju s podobnou príchuťou ale aj len s vodou sú super) a malina (do čaju). Co mi moc nechutí a je to také umelé je mango a trocha kokos no myslím si že do pečenia budú fajn. Rozmýšľam si kúpiť mliecnú čokoládu a banán🤓.

Super vec, síce to nepoužívam denne, ale dlho to vydrží. Chuť super (napr. do tvarohu), ale netreba to prehnať. Potom je to už skôr horké.

Nič. Moc – Zamna umelá chuť

flavdrops – odkedy som prvýkrát vyskúšala flavdrops tak ich využívam skoro každý deň- tvaroh, jogurt, kaša, alebo vrámci pečenia najlepšia príchuť toffe, ale aj ovocné sú skvelé

topka – Za mňa najlepšia príchuť určite toffee. Kokos a vanilka sú také klasiky, na ktorých nie je čo pokaziť a tiež chutia úžasne. Čo sa týka bielej čokolády, za mňa nepodarok-chemická pachuť, divná vôňa a celkovo mi to príde len ako sladidlo a vôbec tam necítim nejakú špecifickú príchuť.

Jahoda – Najlepšie flawdrops... Určite vyskúšam aj iné príchute