Pridaj sa k nám

Ponuka príležitostí (0)

Našou misiou je naučiť ľudí správne jesť. Aby sme to dosiahli, potrebujeme ten najlepší tím tvoriaci excelentné produkty.

Funkčné potraviny

Rast produkcie priemyselne spracovaných potravín v posledných desiatkach rokov negatívne ovplyvnil kvalitu stravovania ľudskej populácie. Tento globálny fenomén naďalej zvyšuje výskyt civilizačných ochorení vrátane problémov ovplyvňujúcich mentálne zdravie ako je depresia či úzkosti. Celkovo potom v dôsledku zlej stravy dochádza k výraznému zníženiu kvality života.

Situácia nám vadí a rozhodli sme sa iniciovať zmenu. Produkujeme kvalitné jedlo, ktoré je delikátnym zážitkom aj funkčným zdrojom energie pre plnohodnotný život. Potraviny zjednodušujeme, vraciame do nich kvalitu, prirodzene delikátnu autentickú chuť i trvanlivosť.

Sme tí, ktorí tvoria tie produkty, u ktorých sa mnohokrát aj tí najnáročnejší znalci výživy nepozerajú na zloženie. Keďže nám správne veria, že v nich nájdu len to najlepšie.

Ingrediencie na varenie

Pretože nás, baví byť v práci (s jedlom) kreatívni, rozhodli sme sa nájsť tie najlepšie ingrediencie na svete a zabaliť ich pre vás do bezpečných sustainable obalov. Tie tiež udržujú výživovú hodnotu, prirodzene predlžujú trvanlivosť a senzorické vlastnosti ako chuť a vôňa zostávajú vysoko potentné.

Science based suplementy

Robíme len také doplnky stravy, ktoré sú vedou overené ako účinné, a to v množstvách a formách, ktoré sú klinicky overené ako efektívne a bezpečné. Riešime nimi ľudské potreby ako napr. uvoľnenie od stresu či PMS, fyzickú a kognitívnu výkonnosť či mikronutričné deficity.

Hľadáme energických ľudí s vášňou pre excelentné produkty

Spájame dokopy ľudí s láskou pre ľudskú výkonnosť a spoločne riešime ťažké problémy prekážajúce ľuďom v dosahovaní ich potenciálu. Sme rýchlo sa pohybujúca spoločnosť talentovaných ľudí s otvorenou mysľou a vysokou mierou integrity. Veríme vo skvelý dizajn a inkluzívnu kultúru s dôrazom na výkonnosť v produkcii pre ľudí prospešných produktov výnimočnej kvality. Viac o projekte