Myprotein

Produktov: 50
Radenie
:
Predvolené

Čo je Myprotein?

Myprotein je európska značka zdravej a športovej výživy vrátane vitamínov a ostatných doplnkov stravy. Vyrába svoje vlastné produkty, ktoré sú známe pre svoju férovú cenu a vysokú kvalitu so zameraním na overený pôvod surovín – značka spolupracuje s overenými dodávateľmi a práve vďaka ich úzkej spolupráci sa darí držať nízku cenu.

Firma sa snaží myslieť a správať ekologicky a dlhodobo znižuje svoj vplyv na životné prostredie, vrátane neustálej inovácie výroby a zloženia produktov. Používa obaly z recyklovaných či rozložiteľných materiálov a minimalizuje tak množstvo odpadu a zbytočného materiálu.

Myproteín sa chová inšpiratívne, chce sprístupniť športovú aj zdravú výživu všetkým, ktorí oni prejavia záujem a podporiť ich tak vo svojej ceste za vysneným cieľom.

Aké produkty Myproteín u nás nájdeš?

Ponúkame jedny z najobľúbenejších produktov značky Myprotein - Flavdrops, ktoré u nás nájdeš vo viac ako 10 tich príchutiach, Impact Whey Protein, alebo rôzne doplnky stravy vo forme kapsúl (napr. Myprotein Omega 3 ), ale nájdeš u nás aj výborné Myprotein brown

Najviac ste si obľúbili srvátkový Myprotein Impact Whey proteín, ktorý môžeme ponúknuť v mnohých príchutiach na vylepšenie tvojho chuťového zážitku pri doplňovaní potrebných bielkovín (Príchuť čokoláda a orech, to je naozaj niečo!). Ale naopak, pokiaľ nenávidíš ochutené proteíny a hľadáš vhodný doplnok, máme aj Whey Protein bez príchute.

Prečo sú Myprotein Flavdrops také obľúbené?

Myproteín Flavdrops sú nedoceniteľným ochucovadlom nielen do diéty, ktorým môžeš dochutiť či osladiť takmer každý pokrm alebo ho pridať aj do rôznych nápojov. Flavdrops však môžeš pridať aj do pečenia - a to ako do toho vianočného, tak aj do celoročných buchiet.

Flavdrops neobsahujú žiadny cukor a sú tak vhodným doplnkom pre každého, kto sa snaží chudnúť, obmedziť príjem cukru, alebo chce jednoducho dochutiť svoj pokrm. Už si vyskúšal všetky príchute a vybral si svoju obľúbenú? Máme pre teba aj malý tip! Môžeš si vytvoriť svoju vlastnú príchuť – a to zmiešaním dvoch a viacerých druhov kvapiek.