Športové podprsenky

Produktov: 31
Radenie
:
Predvolené

Bezšvové športové podprsenky

Športová podprsenka by mala patriť do povinnej výbavy každej športujúcej ženy. Hlavným dôvodom, pre jej obstaranie, je fixácia poprsia, ktorá priebeh fyzickej aktivity uľahčí a spríjemní. Okrem toho prináša aj ďalšie benefity:

  • zabraňujú vzniku otlakov a odrenín,
  • znižujú možnosť vzniku strií a poklesu poprsia, a
  • znižujú záťaž na chrbát a ramená.

Dôležitým parametrom je úroveň opory - najčastejšie sa rozlišuje ľahká, stredná a vysoká opora. Voľba opory potom závisí od náročnosti športovej aktivity a veľkosti poprsia. Ľahkú oporu uplatníte pri joge či posilňovaní, vysokú naopak pri veľmi dynamických športoch. A z akých športových podprseniek si vybrať?

Vilgain športové podprsenky

Športové podprsenky značky Vilgain kladú dôraz na prírodné a príjemné materiály a vyznačujú sa minimalistickým dizajnom. Pri výrobe sa využíva tzv. metóda seamless, vďaka ktorej sa minimalizuje množstvo švov, ktoré tlačia a škriabu, a tiež množstvo odpadového materiálu.

  • Cotton Bralette - bavlnená bralette podprsenka je určená ako na šport, tak aj na voľnočasové nosenie. Braletka disponuje nastaviteľnými ramienkami a poskytuje ľahkú až strednú oporu.
  • Performance Seamless Bra - pevná športová podprsenka je určená pre maximálny komfort pri akejkoľvek náročnej aktivite. Štruktúrovaná vnútorná strana pomáha lepšej cirkulácii vzduchu.
  • Seamless Ribbed Bra - športová podprsenka s vyberateľnými vypchávkami, ktoré prirodzene tvarujú poprsie. Podprsenka je vhodná na stredne intenzívny tréning.
  • Seamless Ribbed Racer Back Bra - športová podprsenka s racerback chrbtovým vykrojením, vďaka ktorému drží podprsenka na svojom mieste aj pri náročných aktivitách. Podprsenka má vyberateľné vypchávky.

Okrem športových podprseniek môžeš vyskúšať aj modalové topy, ktoré sú určené skôr na voľnočasové nosenie. Vybrať si môžeš buď crop top za krk alebo top na ramienka. Ku všetkým podprsenkám sa skvele hodia naše legíny alebo kraťasy.