Študenti majú u nás 7% zľavu

Chcem študentskú zľavu.

Ponuka je určená iba pre študentov. Nárokovanie na zľavy prebieha cez platný študentský preukaz vydaným spoločnosťou GTS ALIVE, s.r.o. typu ISIC. Kompletné podmienky na uplatnenie zľavy nájdete v Obchodných podmienkach.

Energy Bars nadupané poriadnou dávkou energie, aby si opäť nezaspal učenie.

Proteínové tyčinky ako rýchla desiata medzi prednáškami.

Horčík pre záchranu mozgových buniek po stredajšom čajovom dýchánku v lokále.

Často sa nás pýtate

 • Som študent, ale nemám ISIC, mám nárok na zľavu?

  Aby môhla byť študentská zľava nárokovaná, je nutné overenie študentského statusu, a k tomu využívame organizáciu ISIC, ktorá tieto študentské preukazy spravuje. Preto nie je aktuálne možné získať študentskú zľavu inak, než cez úspešné overenie preukazu ISIC.

 • Môžem kombinovať študentskú zľavu a iný zľavový voucher?

  Bohužial kombinovať tieto dve zľavy nie je aktuálne možné. Ale môžeš si vždy vybrať, či chceš uplatniť študentskú zľavu alebo radšej zľavový voucher. Výnimkou je len darčekový poukaz, ktorých môže byť v objednávke neobmedzený počet.

 • Musím mať pri preberaní zásielky ISIC u seba?

  Áno, ISIC je potrebné mať u seba pri preberaní zásielky, pretože kurier či obsluha na predajni môže vyžadovať ešte finálne overenie.

 • Môžem uplatniť študentskú zľavu aj na predajni?

  Aktuálne nie je možné študentskú zľavu využiť na nákup priamo na našich predajniach. Z technických dôvodov je možné túto zľavu využiť len na nákup cez internetový obchod.

 • Platí zľava 7 % aj na produkty, ktoré už sú v akcii?

  Študentská zľava sa uplatňuje do svojej maximálnej výšky a teda sa s ostatnými zľavami nesčíta. V plnej výške 7% sa uplatní iba pri produktoch, ktoré nie sú zľavnené. U už zľavnených produktov alebo produktov s označením "Výhodná cena" sa výška zľavy môže líšiť.