Tribulus Terrestris

Tribulus terrestris (kotvičník zemný) je bylina odpradávna využívaná za účelom navýšenia hladiny testosterónu, podpory libida, celkového mužského zdravia a vitality.

Radenie

Tribulus Terrestris

Tribulus terrestris čiže Kotvičník zemný je jednoročná bylina, veľmi obľúbená predovšetkým pre svoje účinky v ľudovej medicíne alebo potravinových doplnkoch u športovcov. Tribulus terrestris môže mať pozitívny vplyv na hladinu testosterónu a mužské libido, nárast sily, vytrvalosť a tiež svalovú regeneráciu. Mnohé diskusie účinky kotvičníka zemného potvrdzujú a prisudzujú mu zásluhy za zlepšenie mužského zdravia a zvýšenie vitality. To je možné vyčítať aj z mnohých kladných recenzií na túto bylinu.

Výrobou produktov s obsahom kotvičníku zemného a ich predajom sa zaoberá mnoho značiek, ktoré objavili silu a potenciál tejto zázračnej byliny. Vždy je však pre bežného užívateľa dôležité neprekračovať odporúčané dávkovanie, ktoré by mal každý výrobca na balenie svojho produktu uvádzať. Úplne špecifický je z hľadiska účinnosti produkt od spoločnosti Vemoherb. Tribulus terrestris od tejto značky predstavuje najsilnejšiu možný tribulus, ktorý je možné na Slovensku získať. Jedná sa o extrakt z rastliny bulharský tribulus, ktorý je extra silný, obsahuje 40 - 60x vyššie množstvo protodioscín, teda aktívne látky známe pre svoje pozitívne účinky na silu, zvýšenie svalového objemu a podporu sexuálneho libida. Z hľadiska maximálnej kvality a sily účinkov je tribulus terrestris od spoločnosti Vemoherb tou pravou voľbou. Ako alternatíva môže poslúžiť tiež tribulus od značky GymBeam, BioTech USA a Myprotein.