Sirupy a toppingy

Kategórie sirupov a toppingov obsahuje klasické ovocné sirupy, ktoré každému sladkému jedlu dodajú ešte niečo navyše, tak i rôzne prírodné varianty sirupov, ktoré slúžia na osladenie tvojich obľúbených pokrmov a nápojov. Toppingami si môžete dochutiť, dosladiť a ozdobiť treba palacinky, zmrzlinu či ranné ovsené kaše. Väčšina toppingov má znížený obsah kalórií, neobsahujú pridaný cukor a to všetko pri zachovaní skvelej chuti aj sladivosti.

Radenie

Sirupy hrajú v kuchyni stále väčšiu úlohu. Nemusí sa jednať vždy iba o koncentrované roztoky cukrov na prípravu sladených nápojov. Stále častejšie ľudia využívajú sirupy pre dochutenie obilných kaší, palaciniek, lievancov a širokej škály potravín. Obľúbenou kategóriou sú v súčasnosti najrôznejšie sirupy a polevy na palacinky, ktoré vďaka nim získajú výraznejšie a sladšie chuť.

Druhov a príchutí sirupov aj poliev existuje v súčasnosti nepreberné množstvo, záleží tak len na zváženie každého, pre ktorý sirup alebo polevu sa rozhodne a či uprednostní radšej sirup bez cukru, alebo si dopraje ten s rýchlym zdrojom energie navyše.

Sirupy sú dostupné vo veľkej škále príchuťou od jahody po karamel ale tiež trochu menej časté sirupy z datlí ako Wolfberry Datľový sirup BIO. Najväčší výber má značka Bodylab, ale nájdeme tu tiež Gymbeam a HealthyCo.