Sirupy

Kategória sirupov obsahuje klasické ovocné sirupy, ktoré každému sladkému jedlu dodajú ešte niečo navyše. Druhou možnosťou z tejto kategórie je použiť sirupy s minimálnym obsahom cukru vďaka prírodnému sladidlu maltitolu.

Radenie

Sirupy

Sirupy hrajú v kuchyni stále väčšiu úlohu. Nemusí sa jednať vždy iba o koncentrované roztoky cukrov na prípravu sladených nápojov. Stále častejšie ľudia využívajú sirupy pre dochutenie obilných kaší, palaciniek, lievancov a širokej škály potravín. Obľúbenou kategóriou sú v súčasnosti najrôznejšie sirupy a polevy na palacinky, ktoré vďaka nim získajú výraznejšie a sladšie chuť.

Druhov a príchutí sirupov aj poliev existuje v súčasnosti nepreberné množstvo, záleží tak len na zváženie každého, pre ktorý sirup alebo polevu sa rozhodne a či uprednostní radšej sirup bez cukru, alebo si dopraje ten s rýchlym zdrojom energie navyše.

Sirupy sú dostupné vo veľkej škále príchuťou od jahody po karamel ale tiež trochu menej časté sirupy z datlí ako Wolfberry Datľový sirup BIO. Najväčší výber má značka Bodylab, ale nájdeme tu tiež Gymbeam a HealthyCo.