Káva

Produktov: 7
Radenie
:
Predvolené
Vilgain Čerstvá pražená káva
Vilgain Čerstvá pražená káva ⁠–⁠ výberová, z brnenskej pražiarne as hutnou sladšou chuťou
Zmes Brazília a El Salvador 250 g
7,49 €
(3,00 € / 100 g)
Vilgain Instantná káva
Vilgain Instantná káva ⁠–⁠ kvalitná instantná káva, 100% brazílska arabika, silná horká chuť s sladkastými tónmi, nízka kyslosť
100 % arabica 100 g
4,49 €
(4,49 € / 100 g)
Vilgain Čerstvo pražená káva BIO
Vilgain Čerstvo pražená káva BIO ⁠–⁠ Single origin kávové zrná z Peru, s výrazným telom a tónmi čokolády, orieškov a citrusu, šetrne pražené horúcim vzduchom
Peru 250 g
7,99 €
(3,20 € / 100 g)
Lavazza Mletá káva Qualita ORO
Lavazza Mletá káva Qualita ORO
250 g
5,69 €
(2,28 € / 100 g)
Lavazza Zrnková káva Qualità Oro
Lavazza Zrnková káva Qualità Oro
1000 g
21,39 €
(2,14 € / 100 g)
Lavazza Mletá káva bez kofeínu Decaffeinato
Lavazza Mletá káva bez kofeínu Decaffeinato
250 g
6,39 €
(2,56 € / 100 g)
Vilgain Cold Brew BIO
Očakávame 7. 6.
Vilgain Cold Brew BIO ⁠–⁠ ready-to-drink, ovocný a kvetinový chuťový profil, filtrovaná voda
Pure Black Ethiopia 200 ml
115

Kvalitná káva ako životný štýl

Espresso, lungo, cappuccino alebo flat white - len malý zoznam odlišných spôsobov prípravy kávy, ktorú si každý deň vychutnáva miliarda ľudí po celom svete. Pre mnohých je káva neodmysliteľnou súčasťou rannej rutiny, poobedovej siestycelkovo životného štýlu. Že si ani ty nedokážeš predstaviť deň bez kávy? Tak to si tu správne!

Základom výbornej kávy sú kvalitné kávové zrná. U našich produktov dbáme na doložiteľný pôvod kávových zŕn, rovnako ako na ich remeselné a šetrné spracovanie. Preto si môžeš niektoré z našich káv vychutnať aj v BIO kvalite. Z našej ponuky môžeš ochutnať tieto druhy kávy:

  • Vilgain Cold Brew BIO je náš kávový ready‑to‑drink bestseller, ktorý sa vyrába 16‑hodinovým lúhovaním etiópskej kávy v pramenitej vode. Výsledná káva sa vyznačuje kvetinovo‑ovocným chuťovým profilom, ktorý oceníš obzvlášť v lete!
  • Vilgain Instantná káva dá zabudnúť na zlú povesť instantnej kávy. Tá naša je zo 100% brazílskej arabiky, má vysokú horkosť, miernu aciditou, a vďaka príjemne hutnej a krémovej textúre vynikne pri príprave kávových nápojov ako je dalgona, affogato alebo frappé.
  • Vilgain Čerstvo pražená káva predstavuje blend zŕn brazílskej a salvadorskej kávy, ktorá je spracovaná metódou honey, pri ktorej sa kávové zrná sušia aj so zvyškami dužiny. Vďaka tomuto spracovaniu je káva sladšia a príjemne kyslá.
  • Vilgain Čerstvo pražená káva BIO je zrnková single origin káva pôvodom z Peru. V káve sa miešajú tóny horkej čokolády, orieškov a citrusov.

Naša pražená káva sa pravidelne pripravuje v lokálnych pražiarňach po malých šaržiach, vďaka čomu zaistíme maximálnu čerstvosť a kvalitu. Kávu však pripravuj najskôr 10 dní po dátume upraženia.

Zobraziť viac Zobraziť menej