Športové náčinie

Produktov: 77
Radenie
:
Predvolené

Športové pomôcky

Športové náčinie predstavuje športové doplnky, ktoré dokážu zefektívniť nielen domáci tréning, ale vďaka ich používaniu môžeš tiež predchádzať zraneniu. Vybrať si môžeš:

  • švihadlá sú definíciou príslovia „za málo peňazí. veľa muziky”. Pravidelné skákanie cez švihadlo so sebou nesie rad benefitov, vrátane zlepšenia vytrvalosti, koordinácie či dýchania. Môže tiež posilniť kardiovaskulárnu sústavu alebo prispieť k spaľovaniu tukov.
  • odporové gumy je možné použiť podporne (zníženie záťaže) či odporovo (zvýšenie záťaže), vďaka čomu nájdu využitie pri snahe o spevnenie či posilnenie určitej časti tela, rovnako tak aj k rehabilitácii.
  • gymnastické lopty a overbally sú vhodné pre rehabilitačné, balančné aj posilňovacie cvičenia. Obyčajným sedením na lopte je možné predísť bolestiam chrbta či zlému držaniu tela. Podobný účinok majú aj balančné podložky.
  • posilňovacie popruhy sú jednoduchým a napriek tomu efektívnym spôsobom, ako posilňovať celé telo s vlastnou váhou, sú vhodné aj v neskoršom veku. TRX popruhy je možné používať vonku, v posilňovni aj doma.
  • posilňovacie kolieska známe aj ako ab wheel pozdvihnú každý tréning brucha na ďalšiu úroveň. Počas rolovania dochádza tiež k posilneniu svalov horných končatín.

V sekcii ostatného športového náčinia si môžeš vybrať napr. madlá na kľučky, bloky na jogu, expandéry, posilňovače prstov alebo kaliperačné kliešte.