Dámske oblečenie

Produktov: 160
Radenie
:
Predvolené

Dámske športové oblečenie

Kvalita, funkčnosť a maximálne pohodlie - alfa aj omega pri výbere (nielen) športového oblečenia. Pri výrobe dbáme v čo najväčšej miere na prírodné materiály a tiež technológiu seamless, vďaka ktorej má oblečenie minimum švov, aj na minimalizáciu odpadu. Z nášho sortimentu si môžeš vybrať:

  • legíny predstavujú must‑have snáď každého dámskeho šatníka. Sú komfortné a majú univerzálne využitie – môžeš sa na ne spoľahnúť či už vyrážaš do fitka, na jogu alebo len tak do mesta;
  • šortky prichádza na scénu spoločne s teplými mesiacmi. Môžeš s nimi vyraziť na túru, bicykel alebo len tak vybehnúť;
  • športové podprsenky zaistia, že "všetko zostane na svojom mieste", čo akúkoľvek fyzickú aktivitu značne spríjemní. Väčšinu našich podprseniek môžeš nosiť aj ako štýlový top;
  • tričká a tielka jednoducho doplnia celý tvoj outfit. Vyskúšaj napr oversize alebo crop tričko;
  • spodná bielizeň sa vždy nachádza v priamom kontakte s kožou, a výber pohodlného kúsku je tak úplne kľúčový. Absolútnym hitom sa stali naše bezšvové športové tangá.

Všetky kúsky sa vyznačujú minimalistickým dizajnom a tlmenými zemitými farbami, vďaka čomu si z nich ľahko poskladáš vlastný športový set na cvičenie. Okrem dámskeho oblečenia na cvičenie u nás nájdeš aj voľnočasové oblečenie - mikinytepláky.