4,8
630 hodnotení

Milujem, milujem, milujem! Keby bolo 10kg balenie, tak si ho poprosím

Verzia snickerdoodle od r3ptile mi chutila viac aj konzistencia bola lepšia, táto verzia je taká viac ťahavá, možno až lepivá, bez výraznej chuti orechov a toho korenia...škoda.

Naj naj najlepšie orechové maslo aké som kedy mala

Luxusná chuť, luxusná konzistencia; toto je TOP TOPov! Prosím, musíte vyskúšať tieto masielka, je to ozajstný foodporn. Nutné však podotknúť, že sú pomerne sladké, a to nemusí všetkým vyhovovať, ja ich však milujem. Mandle/slaný karamel je chuťovo vyladená dokonalosť, krémová konzistencia patrí do klubu tekutých, no nedá sa úplne rozlievať, ale dá sa s ňou krásne pracovať, či už ozdobiť celú kašu jednou lyžičkou alebo rozotrieť na palacinku. Lieskové orechy/vanilka - je o niečo tekutejšia ako slaný karamel a ja nemôžem byť šťastnejšia. Toto je čistá láska na lyžičke. Lieskové orechy s vanilkou

Úžasné maslo! S veľkými kúskami pekanov! Dostatočne sladké. Kupovala som si rovnakú príchuť od R3ptile, ktoré je tiež výborné, ale nie je tu v ponuke. Toto je krémovejšie.

Tá konzistencia je úžastná. Niesu tam žiadne kúsky orieškou . Na jazyku sa rozpúšta a bola som milo prekvapená. Odporúčam.

Pre milovníkov dosť sladkého je veľmi dobré.

Chuť výborná, konzistencia trošku lepivá ale mne to nevadí.urcite ešte objednám.

Výborné – Tie kúsky pekanov 🤩 Mňam!

Topka – Jedno z najlepších orechových masiel aké som mala. Výborné na obohatenie raňajok. Mňam!