Dámske legíny

Produktov: 34
Radenie
:
Predvolené

Športové legíny s vysokým pásom

Fitness legíny sú v dnešnej dobe súčasťou snáď každého ženského šatníka. Obľúbené sa stali pre svoju praktickosť, komfort pri nosení a univerzálnosť. Dámske legíny sa perfektne hodia na akékoľvek cvičenie, jogu, behanie, posilňovanie, prechádzku alebo ako súčasť voľnočasového outfitu. Trendom posledných rokov sú legíny s vysokým pásom.

Prečo nosiť legíny s vysokým pásom?

  1. Tvarujú postavu. Hlavnou výhodou legín s vysokým pásom je zvýraznenie ženských kriviek, stiahnutie bruška spoločne s pásom a optické predĺženie nôh. Legíny navyše skryjú každú malú nedokonalosť.
  2. Neschádza. Vďaka vysokému pásu držia legíny "ako pribité" a nemusia sa po každom pohybe naťahovať. Ich výška navyše udržuje bedrá v teple a chránené.
  3. Sú univerzálne. Športové legíny sa hodia takmer ku všetkému - športové podprsenke, tričku aj tielku. Poslúži aj ako spodná vrstva pod šaty či sukňu.

Vlastnosti dámskych legín

  • seamless alias bezšvové legíny pridajú komfortu ešte ďalší level - žiadne švy alebo stehy, ktoré zbytočne tlačia alebo škriabu. Vďaka týmto vlastnostiam legíny často navodzujú pocit "druhej kože".
  • kompresia je už bežnou súčasťou športového oblečenia. Kompresné legíny, prípadne sťahovacie legíny, podporujú krvný obeh a regeneráciu svalov.
  • funkčnosť športových legín sa odvíja od použitých materiálov. V našich Vilgain funkčných legínach používame syntetický materiál polyamid, ktorý rýchlo usychá, je navyše pružný, odolný a ľahký.
  • udržateľnosť a šetrnosť k prírode je pre nás dôležitá a preto sa ju snažíme aplikovať na čo najviac našich produktov. Udržateľné produkty sú označené štítkom sustainable.

Ak si fanúšik fitness legín s vysokým pásom, najskôr by sa ti mohli páčiť aj naše bezšvíkové kraťasy alebo biker shorts. K nim sa perfektne hodí športová podprsenka alebo mikina.