GymBeam

Gymbeam sú výrobcom nielen športového príslušenstva a oblečenia, ale aj kvalitných potravín, ktoré majú svoj úžitok ako v zdravej výžive, tak aj v športe.

Radenie

Čo je Gymbeam?

Gymbeam je slovenská firma, ktorá pôsobí na trhu od roku 2013. V roku 2014 značka uviedla svoj prvý vlastný produkt, kedy následne začala sortiment rozširovať. Gymbeam je výrobcom a predajcom fitness produktov so širokým sortimentom aj kvalitnými potravinami a výhodnými cenami. V súčasnej dobe ponúka proteíny z rôznych zdrojov, spaľovače tukov, aminokyseliny, ale aj vitamíny, proteínové tyčinky, sirupy, orechové krémy alebo príslušenstvo a doplnky k športovým aktivitám.

Gymbeam kladie veľký dôraz na výrobu svojich produktov tak, aby zákazníkom poskytol čo najviac benefitov a kvalitných doplnkov stravy a surovín. Pri výrobe tak spolupracujú so športovcami a vychádzajú v ústrety ich potrebám.

Aké produkty Gymbeam u nás nájdeš?

Nájdeš u nás celú škálu produktov - Gymbeam protein, známe sirupy s rôznymi príchuťami s nulovým obsahom cukru, Gymbeam orieškové maslá, ale aj všemožné doplnky stravy vrátane vitamínov a iných prospešných látok. Okrem potravín a spomínaných doplnkov stravy u nás nájdeš aj príslušenstvo na preťahovanie a posilňovanie - taký Gymbeam adaptér na kľučky je ideálnym doplnkom pre cvičenie doma.

Medzi najobľúbenejšie produkty u nás patrí napríklad Gymbeam proteín , ktorý obsahuje viac ako 70% bielkovín, alebo Gymbeam 100% arašidové maslo bez zbytočných umelých prísad s naozaj výraznou a neodolateľnou chuťou.

Prečo je Gymbeam protein tak obľúbený?

Srvátkový proteín spracováva Gymbeam metódou CFM, kedy dochádza k odstráneniu prebytočného mliečneho tuku a laktózy, avšak obsah bielkovín zostáva vysoký. Proteín je doplnený aj o aminokyseliny BCAA, ktoré napomáhajú k regenerácii po športových aktivitách.

Proteín vyniká svojou skvelou chuťou, vynikajúcou rozpustnosťou a predovšetkým ľahkou stráviteľnosťou, plusovým bodom je potom absencia umelých aróm a farbív. Gymbeam true whey proteín u nás nájdeš hneď v niekoľkých vyladených príchutiach a celkom v dvoch veľkostiach. Značka tiež udáva, že je proteín vhodným prípravkom pre skúsených aj začínajúcich športovcov.