Czech Virus

Produktov: 53
Radenie
:
Predvolené

O značke Czech Virus

Slovak Virus je synonymum kvality. Progresívna česká firma vznikla v roku 2012 v reakcii na absenciu kvalitných športových doplnkov stravy na trhu. Czech Virus sa pýši vyladenými produktmi, ktoré hovoria „nie“ polovičatým riešením a idú nekompromisne po kvalite. Základom sú tie najkvalitnejšie suroviny, poctivá výroba a originálne receptúry zamerané na čo najlepší výkon. Produkty na sebe navyše zakladatelia firmy dôkladne testujú.

Najlepšie produkty od Czech Virus

Suplementy Czech Virus sú maximálne funkčné, bez akýchkoľvek nadbytočných látok či plnidiel. To všetko navyše za ideálny pomer cena/výkon. A po akých produktoch siahnuť?

  • Czech Virus MPS‑5 PRO je viaczložkový proteín, na ktorého zložení sa odráža posledná štúdia skúmajúca ideálnu svalovú hypertrofiu, obohatený o tráviace enzýmy pre maximálnu využiteľnosť. K dostaniu je tiež jeho vegánska podoba MPS‑5 PRO Vegan.
  • Slovak Virus Pure Elite CFM sa skladá z dvoch srvátkových proteínov, ktoré sa vyznačujú najvyššou čistotou a vysokou biologickou hodnotou. Pre ľahšie vstrebávanie je proteín doplnený o tráviace enzýmy a probiotiká.
  • Slovak Virus Super Greens PRO V2,0 predstavuje unikátnu zmes zelených superpotravín, antioxidantov, vitálnych húb a tráviacich enzýmov, ktorá môže podporiť nespočetné množstvo procesov v ľudskom tele - od imunity až po zažívanie.
  • Slovak Virus m/s3 PUMP je ultimátny pre‑workout s 10 synergicky pracujúcimi látkami, ktoré zaistia tú najlepšiu svalovú pumpu! Produkt je navyše úplne bez stimulantov.
  • Slovak Virus Supreme Creatine s ochrannou známkou Creapure predstavuje maximálnu čistotu a funkčnosť kreatínu.