BIG BOY

Produktov: 75
Radenie
:
Predvolené

O značke BIG BOY

BIG BOY je mladá česká značka, ktorej začiatok siaha do roku 2016. Firma sa špecializuje na poctivé strukovinové a orechové maslá, na výrobu ktorých používa špeciálnu technológiu opakovaného mletia, ktorá zaručuje extrémnu jemnosť. BIG BOY masla tak patrí medzi tie vôbec najlepšie na trhu! Navyše sú bez lepku, palmového tuku a umelých náhradiek.

BIG BOY ale nie sú iba orechové maslá. V ponuke nájdeš aj granolu, kaše, sušené ovocie v čokoláde, proteínové tyčinky, chipsy a mnoho ďalšieho. To všetko obohatené o limitované edície, ktoré ťa potešia na Valentín, Veľkú noc, alebo Vianoce.

Topky od BIG BOYe

BIG BOYe zatiaľ nepoznáš a nevieš čím začať? Nevadí. Predstavíme ti tie najobľúbenejšie produkty, ktoré preverili už stovky ľudí pred tebou:

  • BIG BOY arašidový krém je 100% arašidové maslo, ktoré si môžeš vychutnať v dvoch variantoch - jemné alebo chrumkavé. Krém má vysoký obsah bielkovín, zdraviu prospešných tukov alebo vlákniny, a je tak skvelým doplnkom vyváženého jedálnička. Perfektne sa hodí do kaší, jogurtov alebo ako prísada do pečenia.
  • BIG BOY Sweet & Salty v sebe snúbi chuť karamelu a himalájskej soli. BIG BOY slaný karamel tak predstavuje len ťažko odolateľnú kombináciu, po ktorej sa obvykle hneď zapráši.
  • BIG BOY Grand Zero je rad jedného kokosového a troch arašidových masiel porezaných čokoládou, ktoré sú úplne bez pridaného cukru. Okrem dokonalej chuti v nich stále nájdeš dobrú dávku bielkovín.
  • BIG BOY Praclíky sú tu pre teba keď nevieš, či by si radšej sladké alebo slané. Dáš si oboje a nebudeš to ľutovať ani na chvíľu. Praclíky si môžeš vybrať z troch rôznych príchutí. Alebo sa nemusíš na nič hrať a rovno objednať balenie všetkých troch.
  • BIG Sens prináša do segmentu orechových masiel netradičný a maximálne udržateľný zdroj bielkovín - cvrččí proteín. Lieskovoorieškový krém sa navyše pýši nízkym obsahom cukrov. Tak čo, ochutnáš?

Z ďalších produktov stojí ešte za zmienku krém BIG BOY Bueno z lieskových orieškov z Piemontu alebo lieskovoorieškový krém s vrstvou sekaných orieškov BIG BOY Zlatonka.

Ak si si náhodou nevybral, neveš hlavu. V ponuke Aktinu nájdeš nepreberné množstvo ďalších orechových masielproteínových snackov.