4,6
116 hodnotení

OMG, toto musíš vyskúšať.. Ale pozor, odštartuje ti to závislosť na orieškovom masle :P

Fajn masielko, krémová konzistencia, troska mi vadí také to mierne lepenie sa na zuby a príde mi také menej výrazné co sa tyka korenín a menej cítiť chuť orieškov. Táto príchuť od R3ptile mi chutila viac, škoda že už sa nepredáva 😒

Maslá od Vilgain hodnotím oveľa vyššie ako pôvodnú verziu od R3ptile. Peanuts&Pecan maple pie má oveľa lepšiu konzistenciu - je krásne tekuté. Veľké kúsky orieškov, naopak, nemám veľmi v obľube. Chuťovo ho tiež treba viac vyladiť. Príchuť sa mi zdá byť "tlmená", niečo tam chýba.. a chcem viac cítiť pekany.

Úžasné maslo! S veľkými kúskami pekanov! Dostatočne sladké. Kupovala som si rovnakú príchuť od R3ptile, ktoré je tiež výborné, ale nie je tu v ponuke. Toto je krémovejšie.

Výborné – Tie kúsky pekanov 🤩 Mňam!

🔝🐿️ – po pravde, keď som to kupovala, som bola v tom, že kupujem maslo od r3ptile...akosi som sa sekla...😁 ale po tom ťažkom sklamaní, že nemám svoje vytúžené maslo, som tomuto dala šancu. Je krémovej konzistencie s veľkými kúskami mandlí a je proste geniálne. Akurátne dochutené a je dostatočne sladké aby ste sa vedeli ukojiť po sladkom ale ani tak moc aby vám zalepilo ústa. Oceňujem aj mierne väčšie balenie. Za mňa top.