4,6
2294 hodnotení

Slaný karamel protein od BodyLab si dávame s maminou každý deň po cvičení a doposiaľ sme lepší protein nemali VEĽKÉ MŇAM A ÁNO!!!☺️😋😋😋😍😍❤️👌🏻

1

Veľká spokojnosť!! – Ochutnala som zatiaľ dve príchute - Vanilla Milkshake a Proteinella :-) Oba boli výborné, vanilkový bol menej výrazný zarobený vo vode, no veľmi dobrý napríklad v kaši (je to veľmi jemný prášok, takže rozpustnosť je vynikajúca). Príchuť Proteinella už bola výraznejšia aj vo väčšom množstve, rovnako aj do kaše :-) Myslím, že tieto proteíny sú vynikajúca voľba :-)

1

Za mňa najlepší vanilkový proteín. Jeden z mála, ktorý som schopná vypiť samotný. Inak do koláčov, kaší, milkshakeov, homemade zmrziek ako stvorený. Odkúšala som snáď 25 značiek vanilkových proteínov a dospela som k záveru, že už len a jedine bodylab!😍

Konečne protein, ktorý nemá hnusnú pachuť... Za mňa must have!

Pre mňa ako milovníka kávy super, výborná chuť, akurát sladký (nemám rada presladené)

Príchuť ľadová káva je proste topka

Vynikajúce chuť!!

Najprv mi bola príchuť slaný karamel prehnane sladká, potom som si však zvykla. Proteín však musím kombinovať s bielym jogurtom alebo tvarohom, aby som sladkú chuť zmiernila.

Na moje preferencie je dosť sladký , ale príchuť ľadová káva a vanilkový milkshake sú veľmi vydarené ! :)

Ultimatna coklit... je kakauko MNAM ! skusala som uz viacero znaciek, lebo hladam protak, ktory nebude ako hlina, alebo moc vodovy, alebo s pachutou po sladidlach... a tento to zatial dal na jednicku, fakt! Aj co sa tyka vone, konzistencie, chute a aj po dopiti nieje z toho taka pachut ako po inych znackach... kto ma problem najst si protak z ktoreho by cloveka nenapinalo, pre slabsie zaludky je vhodny urcite :) s kavovou prichutou je to tiez ok mala som zmiesane pocity z nej troska, ale ta cokolada ostala neprekonana. Po tomto uz mi nebude luto dat si miesto vody orieskove mliecko k protaku :)