Caesar wrapy s chrumkavým kuraťom

Anna
Anna Částková
20 min.
54 Páči sa mi Komentáre
1
Uložiť recept
Caesar wrapy s chrumkavým kuraťom

Domáce wrapy sú tie najlepšie wrapy. Človek si do nich dá to, čo má najradšej a rýchly obed alebo večera sú razom na stole. Náš s chrumkavým kuraťom a základom na caesar šalát musíte vyskúšať!

1 porcia obsahuje 1 wrap

  • 399 kcal
  • 43 g sacharidov
  • 12 g tukov
  • 29 g bielkovín

Na 4 porcie

Na wrapy:
Na dresing:
Zobraziť použité produkty

Postup

  1. Caesar wrapy s chrumkavým kuraťom Kuracie prsné rezne si nakrájajte na tenšie plátky a osoľte z oboch strán. Potom si do jednej misky pripravte rozšľahané vajcia s mliekom, do druhej misky nasypte strúhanku panko. Kuracie mäso potom obaľujte vždy najprv vo vaječnej zmesi, potom v strúhanke panko a dajte piecť.

  2. Mäso môžete piecť buď v rúre predhriatej na 200 °C cca 15 minút alebo ho môžete dať do teplovzdušnej fritézy na 180 °C na 8‑10 minút. Dĺžka pečenia sa odvíja od toho, aké vysoké si kuracie plátky urobíte.

  3. Počas toho, ako sa vám robí kura, si pripravte dresing. Ančovičky nakrájajte nadrobno, parmezán nastrúhajte a všetko zmiešajte so zvyšnými ingredienciami na dresing. Dochuťte prípadne podľa vlastných preferencií.

  4. Do stredu každej tortilly dajte najprv 1 lyžicu dresingu, potom na ňu rozvrstvite nahrubo nakrájaný šalát a nakoniec pridajte chrumkavé kura. Kurča môžete do wrapu vložiť v celku, pre lepšie zabalenie wrapu a aj následnú kombináciu však odporúčame nakrájať na kúsky a až potom wrap zabaliť. Ak chcete, môžete ešte navrch kurčaťa pridať trošku nastrúhaného parmezánu. Wrap potom zabaľte ako burrito a podávajte!Caesar wrapy s chrumkavým kuraťomCaesar wrapy s chrumkavým kuraťomCaesar wrapy s chrumkavým kuraťom

Chceš vedieť o každom ďalšom novom recepte?

Prihlás sa k odberu a raz týždenne od nás dostaneš súhrn nových receptov.

Odoberať
54 Páči sa mi Uložiť recept