Vilgain Prací gél na športové prádlo ⁠–⁠ 1000 ml ⁠–⁠ šetrný prípravok na bielu i farebnú športovú bielizeň, až 25 pracích dávok, eco, vegan

Vilgain Prací gél na športové prádlo ⁠–⁠ 1000 ml ⁠–⁠ šetrný prípravok na bielu i farebnú športovú bielizeň, až 25 pracích dávok, eco, vegan

Špeciálna čistiaca starostlivosť o športové oblečenie

Per účinne, ale šetrne – či už perieš v práčke, alebo ručne. Náš tekutý gél na športovú bielizeň zbaví tvoje funkčné kúsky škvŕn bez toho, aby obsahoval agresívne chemikálie. Je špeciálne navrhnutý na odstránenie hlboko zažranej špiny a ďalších nečistôt.

Softshellové bundy a nohavice

Funkčné prádlo z polyesteru a/alebo elastanu

Oblečenie s membránami
(Gore‑tex, eVent a ďalšie)

Efektívne zbaví
bielizeň zažratej špiny a potu

Mydlo na rastlinnej báze tvorí základ pracej sily, ale pre perfektne čistú a voňavú bielizeň sme použili aj cukrové povrchové látky pre zníženie napätia v textile a jednoduchšie odstránenie nečistôt. Kvasinky Sacharomyces zase prírodne odstraňujú zažratý potďalšie zdroje zápachu.

100% šetrný k prírode

Vôňu tvojmu oblečeniu dodajú 100% BIO esenciálne oleje. Gél je tiež certifikovaný podľa smerníc ECOGARANTIE®, ktoré zaručujú maximálnu kvalitu produktu. Výrobky s týmto štandardom musia spĺňať nasledujúce podmienky:

Z prírodných
a rastlinných surovín

Ľahko biologicky
rozložiteľný

Vyrobený ekologicky
zodpovedný spôsobom

Dodávaný
v eko‑friendly balení

Zobraziť ďalších 2

Až 25 pracích dávok

V závislosti od tvrdosti vody a miery znečistenia oblečenia náš gél vydrží až na 25 cyklov. Vodu môžeš navyše zmäkčiť pridaním jedlej sódy.

Tvrdosť vody Ľahko špinavé Stredne špinavé Veľmi špinavé
Mäkká (0–8,4°dH) 40 ml 50 ml 60 ml
Stredne tvrdá (8,4–14°dH) 45 ml 55 ml 65 ml
Tvrdá (>14°dH) 60 ml 70 ml 80 ml