4,3
2399 hodnotení

zlé

zle sa rozpušta, chuť nie velmi dobra, neodporučujem.

Monte

S mandlovym mliekom chuti uplne ako monte! Bola som zvyknuta ze napoj mierne zhustne - tu sa tak nedialo.

prírodná vanilka, cookies and cream

Tieto dve sú top príchute, ktoré som mala. Obidve boli chuťovo presne také ako som očakávala, jemne sladké, ani trochu umelé. Čo sa však nedá povedať o príchuti coconut and chocolate, kde vôbec nie je cítiť kokos a iba miernu chuť čokolády, avšak stále nie je zlý. Rovnako to platí aj o príchuti čokoláda a mäta, kde je viac-menej cítiť iba mentol. Čakala som príchuť podobnú after eight a mala som tak akurát nepríjemnú after taste. Ale tiež to nebol až taký prepadák, no znova si ho už asi nekupim. Je veľká škoda, že Aktin neponúka vzorky, tak ako napríklad pri bodylab proteínoch, alebo aspon 250g balenia..

Čokoládové brownie

Protein okrem farby s čokoládovým brownie nemal nič spoločné. Cítiť v ňom bolo možno banán /jablká, pripadne chutil ako skysnuté čokoládové mlieko.. Podotýkam rozriedila som ho vodou a naliala do čistého shakera takže v ničom inom to byť nemohlo. Musela som ho vyliať. Neviem či je každá várka takáto nepodarená alebo či sa nesekli v príchuti/či sa na kvalite proteínu podpísal fakt, že bol v akcii.. Ťažko povedať, ale už ho nekúpim.

smooth chocolate a mocha

smooth chocolate som kúpila viac-menej nechtiac. čakala som klasickú čokoládu, no prišla táto smooth, na ktorú sa mi ťažko zvykalo, no po 5tich dávkach som si ju oblúbila a neviem si predstaviť iný protein do bieloho acidka či ryžovej kaše mocha pre milovníkov kávy, neskutočná chuť