Vilgain Protein Pancake & Waffle Mix - recenzie

Napísať recenziu
4,4
568 hodnotení

Super, mne velmi chutia. Nie su take ako “klasicke” vafle, ale tak to sa dalo cakat 😁

Chuťovo super, ale súhlasím s recenziami, veľmi ťažko sa s nimi pracuje.

Neodporúčam !!! . Cesto je tuhé i keď ho pripravím podľa návodu. Mal som viac balení ale tento problém som nemal a teraz ? Cesto tuhé, pripaluje sa, neni take chutne ako bolo kedysi. Škoda peňazí a mali ste viac prichuti aktin sa pokazil vo viacerých produktov !!!

Bohužiaľ, rovnako ako posledné recenzie tu - nepoužiteľné. Waffle nevyšli vôbec, polhodinu som čistila waflovač, potom som skúsila palacinky. Pri oboch chrumkavý/vysušený vonkajšok, no vnútro zostáva surové. Veľká škoda, chuť je fajn.

Veľmi chutné

Bála som sa kúpiť, keď som prečítala toľko negatívnych recenzií. Je pravda, že cesto je tuhé, ale priliala som omnoho viac vody. Mne sa cesto nelepilo, vaflovač som ničím nepotierala. Chuť je normálna, ja som mala natural. Len netreba čakať chrumkavé vafle ako na obrázku. Proteín to nespraví. Skúsila som dať miesto vody mlieko a pridať vajíčko a bolo to omnoho lepšie, hrubšie a výborné. Musím popracovať ešte na chrumkavosti.

Posledné balenie je hrozné. Konzistencia cestovín sa úplne zmenila, stále sa pripaľujú a vo vnútri zostávajú surové. Vzhľadom na cenu je to veľmi frustrujúce.

Toto boli moje obľúbené ranajky. Žiaľ posledné balenie je hrozné. Neviem, ci ste zmenili receptúru, ale s cestom sa velmi zle pracuje. Je husté. Po pridaní vody, počas pripravy cesto zase neprimerane zredne. Takže prvá palacinka sa neda urobiť, lebo je cesto husté, ale po pridani vody je zase extrémne riedke. Palacinky sú z zvrchu pripalené, pričom vnútri ostávajú surové. Rovnako som sklamaná z toho, že zmizli low sugar varianty, ktoré ste avizovali nahradiť. Z Vášej stranky si objefnavam stále menej produktov a prechádzam pomaly ku konkurencii.

Najnovšie balenie je hrozné, zmenili ste receptúru? Toto boli moje obľúbené raňajky, ale teraz si musím žiadať vrátenie peňazí za 3 x 700g balenie, ktoré som si objednal. Dúfam, že sa kvalita vráti do normálu.

Moje obľúbené raňajky

Super. Zmieša sa len s vodou, veľmi jednoduchá prípdava a cesto sa nelepí. Zvyknem primiešať aj banán.

Zobraziť všetkých 36 recenzií