Vilgain Arašidové maslo BIO - recenzie

Napísať recenziu
4,8
3196 hodnotení

Opakovane objednané, veľmi dobré

Super produkt, vrelo odporúčam.

Delikátne! Veľmi krémové

Len tak na chlieb nechutí najlepšie ale do smoothie je to to najlepšie dochucovadlo🤤

Intenzívna chuť, výrazné kúsky arašidov. Ideálna konzistencia. Odporúčam.

Vynikajúce arasidove maslo

Úžasné, fantasticke, chrumkavé...závislosť:)

Moje obľúbené arašidové maslo, ktoré sú naozaj len arašidy!!

velmi chutné, len treba rýchlejšie zjesť lebo potom stvrdne

Výborné, sice som to čakal v sklenej nádobe ako to má gymbeam, ale dobre..

Zobraziť všetkých 164 recenzií