Vilgain Arašidové maslo BIO - recenzie

Napísať recenziu
4,8
3218 hodnotení

Super produkt :)

Na moj blue prilis riedke, ale chut ok

arasidove maslo je fajn ale bio varianta nam az tak nechutila

Opakovane objednané, veľmi dobré

Super produkt, vrelo odporúčam.

Delikátne! Veľmi krémové

Len tak na chlieb nechutí najlepšie ale do smoothie je to to najlepšie dochucovadlo🤤

Intenzívna chuť, výrazné kúsky arašidov. Ideálna konzistencia. Odporúčam.

Vynikajúce arasidove maslo

Úžasné, fantasticke, chrumkavé...závislosť:)

Zobraziť všetkých 167 recenzií