Vilgain Arašidové maslo BIO

4,6
210 hodnotení

najlepšie arašidko chuťovo

Najlepšie arašidové maslo, aké som kedy mala. Tá konzistencia? Nemám slov, skvelé do kaše, alebo niekedy využívam aj do varenia.

Veľmi chutné – Keď som čítala recenzie bola som veľmi nerozhodná, ale dala som mu šancu a rozhodne ma nesklamalo. Chuť je podľa mňa skvelá, vôbec nie je horká ale ani prehnane sladká. Je to chutné a kvalitné arašidové maslo za dobrú cenu👍🏻

Veľké sklamanie – Na to ako som sa tešila tak som sa veľmi sklamala :D s ostatnými masielkami od aktinu mám veľmi dobré skúsenosti ale toto sa konzumuje veľmi ťažko... určite neodporúčam

Zdravím, děkujeme za recenzi! Mrzí nás, že máslo nedoporučujete :-/ Mohla byste nám upřesni co přesně se "konzumuje těžko" na másle? Určitě bychom byli rádi za bližší specifikaci... Hezký den!

Jemné arašidy BIO – Tato novinka mi nesadla, o moc lepsie je nebio verzia, no nebola na sklade tak som vzala tuto a rovno 1kg a teraz to lutujem :D tieto arasidy nejsu nasladle je to take horkejsie maslo.. jedine konzistencia je super. Znacka reptile o 100% lepsie..

Aktin arašidové maslo – Mala som od neho väčšie očakávania ale trochu má sklamalo. Má pre mňa takú akoby nijakú chuť. Mám rada keď sú arašidy jemne sladké ale tieto vôbec nie sú. Takže zhrnula by som to že nie je chutné do pečenia ho využijem.