#aktinchallenge

Vítame ťa na najväčšej komunitnej výzve Aktinu! Čaká ťa veľa zaujímavých úloh, čím viac ich splníš, tým lepšie ceny dostaneš. Je to na tebe!

Aby sme ti mohli prideliť body, budeš musieť dokázať, že si danú úlohu splnil/a. Dôkazy v podobe videí alebo fotiek nahrávaj po registrácii, tu na web alebo ich zdieľaj na svojich sociálnych sieťach a pošli nám sem iba odkaz na svoj príspevok. Prajeme ti veľa zábavy a veríme, že vynaložené úsilie pri plnení tejto výzvy sa ti vráti v podobe zdokonalenia seba samého.

Napísať spätnú väzbu
Sleduj nás na sociálnych sieťach

Vitaj na svojej 3 mesačnej výzve!

Máme pre teba pripravené inštruktážne video, kde ti prezradíme, ako ďalej postupovať pri plnení úloh.
🎉 Gratulujeme víťazom a všetkým zúčastneným!
#aktinchallenge bola ukončená

FAQ – Často kladené otázky

O čo v #aktinchallenge ide?

Aktin Challenge vznikla pre všetkých, ktorí sa chcú posúvať, či už začiatočníci alebo sú skúsení športovci. Ide o 99 dní, kedy na sebe budeme spoločne makať, vzájomne sa podporovať a urobíme poriadny progres. Cieľ si nastav sám pre seba ak tomu, aby to bola zábava ti pomôžeme úlohy, ktoré budeš môcť ľubovoľne plniť a získavať za ne odmeny.

Ako môžem úlohy plniť a dostať body?

Pri každej úlohe nájdeš pravidlá, ktoré sú potrebné splniť pre akceptáciu dôkazu. Pokiaľ dôkaz neakceptujeme, znamená na to, že si nesplnil/a všetky podmienky a my ti dáme vedieť, čo je potrebné opraviť. Zdieľaním tvojich výkonov sa navyše navzájom budeme motivovať!

Je výzva zadarmo?

Áno, výzva je úplne zadarmo.

Má výzva vekové obmedzenie?

Vekové obmedzenie nie je, ale nárok na odmeny majú iba účastníci starší ako 15 rokov.

Ako dlho bude výzva prebiehať?

Presne 99 dní - od 9.1.2023 do 18.4.2023.