Vilgain Elektrolyty - recenzie

Napísať recenziu
4,8
1093 hodnotení

Najlepšie elektrolyty aké som zatiaľ vyskúšala

nejlepsi prichut

Bardzo fajnove, mám rád aj iné príchute

Vynikajúci

Konečne elektrolytový prášok bez stévie. Chuť je príjemne jemná a nie umelo sladká. Odporúčam naozaj dodržiavať odporúčané dávkovanie a uvedené množstvo vody, inak chutí len ako jemný náznak pomaranča/citrónu. Celkovo vydarený produkt, najmä pre tých, ktorí nemajú radi stéviu.

Dávam si pred cvičením

Chuťovo výborné, menej sa mi pri cvičení točí hlava. 10/10

výborná chuť, dobre sa rozpúšťa

Vyborna chuť!!!

Chuť mierne slaná, ale vobec mi to nevadí. Dobre sa rozpúšťajú, určite objednám znova a vyskúšam aj iné príchute

Zobraziť všetkých 103 recenzií