Vilgain Elektrolyty - recenzie

Napísať recenziu
4,8
1070 hodnotení

Bardzo fajnove, mám rád aj iné príchute

Vynikajúci

Konečne elektrolytový prášok bez stévie. Chuť je príjemne jemná a nie umelo sladká. Odporúčam naozaj dodržiavať odporúčané dávkovanie a uvedené množstvo vody, inak chutí len ako jemný náznak pomaranča/citrónu. Celkovo vydarený produkt, najmä pre tých, ktorí nemajú radi stéviu.

Dávam si pred cvičením

Chuťovo výborné, menej sa mi pri cvičení točí hlava. 10/10

výborná chuť, dobre sa rozpúšťa

Vyborna chuť!!!

Chuť mierne slaná, ale vobec mi to nevadí. Dobre sa rozpúšťajú, určite objednám znova a vyskúšam aj iné príchute

Vyborne ALE PROSIM DAJTE MOZNOST 3 PACK VSETKY PRICHUTE ALEBO MOZNOST NAKOMBINOVAT SI LUBOVOLNE 3 PRICHUTE DO PACKU, Dakujem.

Toto je pekný produkt. Páči sa mi jeho príchuť.

Zobraziť všetkých 101 recenzií