4,7
1578 hodnotení

Osobne veľmi neohúrili – Konzistencia tyčiniek je lepivá. Príchuť - biela čokoláda/mandle = čistý marcipán, nugát/lieskový oriešok = fajn, no dosť sladké.

1

Je perfektná!🤤🔥🤩 Cítiť tam tu škoricu ale škoricovu Rolku moc nie ale za to tam cítim takú arasidovo škoricovu chuť ktorá je straaašne dobrá🤤🤤🔥

Len málo kedy narazím na tyčinku, ktorá uspokojí moje nároky na kvalitu, študentský budget a zároveň poteší chuťové poháriky. Aktin to zvládol na 1* Kvalitné zloženie, super chuť a ako bonus macro friendly. Obľúbenou príchuťou je škoricová rolka, kokos a biela čokoláda/mandle. Tyčinky sú na môj vkus troška tuhšej konzistencie, preto odporúčam nakrájať a pridať na teplú kašu, kde zmäkne.

Tyčinky od Vilgainu/Aktinu sú proste topka či už chuťou alebo zložením ale táto novinka jogurt a čučoriedka je úplne iný level ♥️

toto je proste chuťovka

Výborná chuť a dokonale zasýti a zaženie chuť na sladké :P

chutí ako snikers :D

Okrem toho, ze maju uzasne zlozenie aj uuuzasne chutia. Moja pravidelna davka skveleho pochutnania si

Vynovené verzie sú určite lepšie čo sa týka konzistencie, ale aj tým, že sa pekne doladili chute. Avšak lieskový oriešok ma trocha sklamal...cítiť iba horkú chuť kakaa, no príchuť škoricová rolka je už iný level! tá je fakt chutná, príjemne sladká cítiť tam aj koreniny...takže tú som určite nemala naposledy.

Konecne proteinova tycinka ktora ma minimum cukru, nechuti ako roztopeny plast plny chemie ale prave naopak. Kokosova je uplna bomba, biela cokolada ma velmi podobny zaklad ako kokos, nugatovu som este neotvorila, ostatne vyskusam ked naskladnia. Jedine negativum je ze v case ked som o ne mala zaujem tak boli vypredane, potesila by ma mala zlava pri odbere nad 10ks tyciniek :)