Vilgain Kokosové chipsy BIO

4,7
241 hodnotení

ďaľší #musthave do zbierky mojich snack lások! Všetci moji blízki veľmi dobre vedia, že ja a kokos, to je nerozdeliteľná dvojica! do jogurtu, na vrch kaše... alebo len tak na chrumkanie ~ milujem!! už len jedno slovo M Ň A M !

Skvelý update klasických kokosových chipsov😇 používam na zdobenie ovsených kaší a koláčov ❤️

Tieto kokosové chipsy s príchuťou perník a javorový sirup musíte vyskúšať!:)

Sú vynikajúce, len trošku chutia ako spálené,

Tieto kokosové chipsy ma veľmi sklamali , boli úplne vlhké , ako keby staré a vôbec sa nedajú porovnať s tymi od Bett'r. a chuťovo ani nehovorím.. Za mňa sa teda vôbec nevydarili

Zdravím Natali, mrzí nás tvá špatná zkušenost s našimi chipsy. Měly by být určitě krásně křupavé. Možná byl jen chybně zavřený obal... každopádně bychom se na tvé balení rádi podívali. Kontaktovala jsem tě na e-mail, abychom společně mohli vyřešit ;-) Hezký den!

Kokosové chipsy sú jednou z úžasných potravín, ktorým si môžete vylepšiť vaše ranné ovsené kašičky alebo ich len tak prihodiť do jogurtu či tvarohu. Voňajú nádherne, úplne ako Vianoce a chutia fantasticky.

Výborné na obzvláštnenie napríklad kaše a celkovo raňajok

Čakala som trochu viac keďže je to dosť známe. Je to fajn, do kaše vyhovuje ale nie je to nič čo by som nutne potrebovala každý deň :D

Najlepšia sladká vec na svete, hneď objednávam ďalšie

Milujem spojenie sladkého a slaného ale toto fakt nie je dobré. Priveľa soli natom je a to mi prekáža. Ale možno iné chute sú lepšie.