4,2
221 hodnotení

Čokoláda - na mě bohužel až moc umělá chuť , nechutná mi :( Nejchutnější je z veganských proteinů dle mého Reflex

fuj nejhorší přesladky protein kde není citit ani špetka skořice

Chuťově je protein dobrý, ale má takovou práškouvou texturu, která není moc příjemná. Od této značky jsem toho čekal víc. Osobně přimíchávám do kaše a už jsem si na to zvykl, ale spíš už to jen konzumuju, aby to nebyly vyhozené peníze.

Tento proteín odporúčam každému, kto chce prvýkrát ochutnať vegánsky proteín a bojí sa, že mu nebude chutiť. Je sladučký, ale ak pridáte viac vody/mlieka menej intenzívny, nenásilný. Osobne používam proteíny skôr na varenie, do kaše a pod. avšak tento mi nevadí vypiť len tak s mliekom (hrachovým) alebo vodou. 10/10 aj pokiaľ ide o príchuť arašídové máslo, plná a intenzívna chuť, naozaj cítite arašídovú príchuť..zároveň nemáte po vypití pocit akoby ste pili piesok alebo niečo umelé (nezanecháva pachuť).

Na tento protein som sa veľmi tešila vzhľadom na množstvo pozitívnych recenzií, miesto toho ma nepríjemne prekvapila presladená umelá pachuť 🥴 po prvej odmerke som ho darovala ďalej.

Moc mi nechutnal ☹️

Chutný protein ad už ke svačině nebo po treninku.

Tento proteín bola moja prvá skúsenosť s vegánskym proteinom. Musím povedať, že mi vôbec nechutil. Bol veľmi sladký a vanilková príchuť sa snažila zamaskovať "pachuť" proteinu, avšak nepodarene. Snažila som sa ho míňať do koláčov a lievancov, no vždy mi pokazil chuť. Verím však, že iné vegánske proteiny mi budú chutiť viac a, že ti možno tento proteín aj napriek mojej subjektívnej skúsenosti zachutí.

Hodně hodně sladký, vždycky úplně přebije chuť, například do kaše pro mě bohužel nepoužitelný, ale samotný s vodou po cvičení nebo na doplnění bílkovin mi moc chutná :)

Chuťově velmi dobrý protein s fajn složením. Velmi dobře se rozpouští. Jen na mě je velmi sladký.