4,6
767 hodnotení

Úplná bomba – Pozor megasladká a návykova , jemná, bez umelej príchute. Veľmi oceňujem, že nieje tak ťažko žuvaťeľná a chuť cítiť okamžite. Idem hneď objednať aj iné príchute.

Peanut – Konzistenciu mi pripomína milky way, je jemná, mäkká, karamelu toľko, že som som aj zjedla z obalu 😅 chuťou nebola veľmi výrazná a presladena. Este mám na skúšku biela coko cookie, tak som zvedavá ci prekvapí viac alebo nie.

Docela fajn – Tyčinka je mäkká, sladká a má príjemnú textúru a dizajn. Poznám síce aj lepšie tyčinky, ale táto je veľmi fajn a odporúčam ju.

Jedny z najlepších – Naozaj chutné, bez umelého dojazdu :D

slany arasid-masaker – mnam, prve oslovo po ochutnani.. vyrazna chut slanych arasidov, pripomina mi arasidove chrumky 😁 makka, sladka! citit bielu coko, akoze fakt velmi podarena !! chuti mi dokonca aj viac ako barebellska

Topka – Jedna z mojich naj tyčiniek, plná chuť, žiadna umelá dochuť. Mohla by však byť väčšia, lebo nezasýti na dlho (teda aspoň mňa nie)

Slanné arašidy s bielou čokoládou! – Neskutočne návykové a chutné kombo!

Odporúčam – Perfektná, odporúčam.

Chut – Ten karamel a poleva.... top! Zatial najlepsia - slany karamel v bielej cokolade! Toto zostava mojim favoritom. Birthday cake ma az tak neoslovil... nebol zly ale nicim ma nezaujal. Cakala som podla recenzii viac. Tato proteinka mi najviac pripomina "beznu sladkost"

Heaven??!☺️ – Za mňa jedny z najlepších tyčiniek, chuť je úžasná. Za mňa najlepšia príchuť biela čokoláda /slané arašídy