4,5
693 hodnotení

Úplná bomba

Pozor megasladká a návykova , jemná, bez umelej príchute. Veľmi oceňujem, že nieje tak ťažko žuvaťeľná a chuť cítiť okamžite. Idem hneď objednať aj iné príchute.

Peanut

Konzistenciu mi pripomína milky way, je jemná, mäkká, karamelu toľko, že som som aj zjedla z obalu 😅 chuťou nebola veľmi výrazná a presladena. Este mám na skúšku biela coko cookie, tak som zvedavá ci prekvapí viac alebo nie.

Docela fajn

Tyčinka je mäkká, sladká a má príjemnú textúru a dizajn. Poznám síce aj lepšie tyčinky, ale táto je veľmi fajn a odporúčam ju.

Jedny z najlepších

Naozaj chutné, bez umelého dojazdu :D

slany arasid-masaker

mnam, prve oslovo po ochutnani.. vyrazna chut slanych arasidov, pripomina mi arasidove chrumky 😁 makka, sladka! citit bielu coko, akoze fakt velmi podarena !! chuti mi dokonca aj viac ako barebellska

Topka

Jedna z mojich naj tyčiniek, plná chuť, žiadna umelá dochuť. Mohla by však byť väčšia, lebo nezasýti na dlho (teda aspoň mňa nie)

Slanné arašidy s bielou čokoládou!

Neskutočne návykové a chutné kombo!

Odporúčam

Perfektná, odporúčam.

Chut

Ten karamel a poleva.... top! Zatial najlepsia - slany karamel v bielej cokolade! Toto zostava mojim favoritom. Birthday cake ma az tak neoslovil... nebol zly ale nicim ma nezaujal. Cakala som podla recenzii viac. Tato proteinka mi najviac pripomina "beznu sladkost"

Heaven??!☺️

Za mňa jedny z najlepších tyčiniek, chuť je úžasná. Za mňa najlepšia príchuť biela čokoláda /slané arašídy