Ehrmann High Protein Pudding

4,7
545 hodnotení

Skvělý pudink :) hvězdu strhávám za cenu a nic moc složení.

Mňam! Úplná topka. Lieskový oriešok chutí ako Monte, výživové hodnoty skvelé. 20g bielkovín... Som veľmi spokojná. Akurát keby cena bola nižšia.

Skvelý puding, konzistencia trošičku iná ako som očakávala, ale chuťovo výborný. Najviac mi chutil vanilkový pre jeho najprirodzenejšiu chuť.

Dokonalost 🤩

Super protein pudding až na cenu. Lepší je náhražka z lidlu.

Tento puding už snáď pozná asi každý. A kto nie- toto je top voľba na mlsanie. Čokoládová príchuť je za mňa úplne nebo. Najradšej si ho vychutnávam so sušenými brusnicami a mini piškótkami. Sám o sebe má len 150 kcal a 20g bielkovín, super zasýti a navyše úplne uspokojí chuť na niečo čokoládové. Nechutí umelo, práve naopak, príjemne ako klasický puding.

Lískový oříšek: TOHLE CHUTNÁ JAKO MONTE!!!! NEJLEPŠÍ!!!! Čokoláda: Díky doporučení @anshule jsem narazila na tenhle zázrak. Dávám si ho k svačině, hezky zasytí, je bohatý na protein a chutná nejlíp. Čokoláda u mě zabírá 1.místo. Karamel: Hned za čokoládou je karamel, který chutná stejně jako ty karamelové bonbony Werther's Original.

Já je miluju všechny:-)

Chuť Monte připomíná, je ale o dost méně sladký. Bohužel jsem ho ani nedojedla, víckrát kupovat nebudu. Moc mi to nešlo přes pusu a 40,- mi přijde dost.

Nic extra, fajn snack, co neurazí.😎