4,7
412 hodnotení

Najlepší protein – Dá sa vypiť aj z vodou za mňa najlepsia značka proteínov a super prichute myslím si že zo žiadnou to neoľutujete

1

vobec mi nechutil,strašne zahustil kašu,umelá chuť

Skvelé – jeden z najpríjemnejších proteínov v pomere cena kvalita na trhu. Naozaj chuťovo mňam, konzistencia do kaše ideál, nezredšuje ani priam nezhusťuje, taký zlatý stred :D a ten výber príchutí je neskutočný.

Fajnový – Príchuť je najlepšia, akú som kedy mala. :) Odporúčam. BioTech má celkovo veľmi dobre produkty, u mňa vedie zatiaľ iso whey zero. :)

Karamel/cappucino – Krasne vonia, ako uz velakrat spominane Kavenky. Avsak, po uvareni sa chut trosku stratila, ale skusila som ho rozmiesat s tvarohom a pecka, paradny snack, ktory zahnal chut na sladke a splnil, co mal :)

Nadpriemerná spokojnosť. – Od tohto výrobcu mám odskúšaný zatiaľ iba slaný karamel, ale už teraz viem, že neostanem len pri tejto príchuti a vyskúšam aj iné. Proteín je chuťovo skvelý, necítim zbytočnú umelinu, rozpustnosť taktiež bez problémov a ani nepení.

Odporúčam – Tento proteín je chuťovo jeden z najlepších aké som kedy vyskúšala. Príchuť karamel/cappucino mi doslova pripomína chuť káveniek. Veľmi dobre ochutí kašu, koláče, dá sa vypiť s vodou aj s mliekom. Jediné čo mi trošku prekáža je slabšia rozpustnosť a tvorba hrudiek.

Protein – Karamel/cappucino uplne najlepšia príchuť, krémová plná chuť pripomínajúca kavenky. Slaný karamel- je dobrý ale neda sa stale pit, po čase sa mi chuť sprotivila

Zatiaľ najobľúbenejší proteín – Za mňa zatiaľ najpodarenejší proteín, a to som ich ochutnala veľa. Rozpustosť parádna, príliš nepeni, perfektná "plná" krémová chuť. Čo ma teší najviac že nie je vôbec prehnane sladký ako mnoho proteínov, tak akurát. Príchuť gaštan trošku zvláštna, naozaj v niečom pripomína gaštany, ale zároveň je dosť výrazná, možno trošku chemická. Do pečenia môže byť ok, ale často by som to asi nevedela piť. Príchuť mliečna ryža - nebo! Úplne fenomenálna, naozaj cítiť mliečko ale vôbec nie je vtierava ako niektoré vanilky. Tejto určite kúpim celý pytel :)

celkom fajn – pomer kvalita/cena je super .. mam radsej vyraznejsie a sladsie prichute, no gastan bol super :)