4,5
360 hodnotení

Najlepší protein

Dá sa vypiť aj z vodou za mňa najlepsia značka proteínov a super prichute myslím si že zo žiadnou to neoľutujete

1

Fajnový

Príchuť je najlepšia, akú som kedy mala. :) Odporúčam. BioTech má celkovo veľmi dobre produkty, u mňa vedie zatiaľ iso whey zero. :)

Karamel/cappucino

Krasne vonia, ako uz velakrat spominane Kavenky. Avsak, po uvareni sa chut trosku stratila, ale skusila som ho rozmiesat s tvarohom a pecka, paradny snack, ktory zahnal chut na sladke a splnil, co mal :)

Nadpriemerná spokojnosť.

Od tohto výrobcu mám odskúšaný zatiaľ iba slaný karamel, ale už teraz viem, že neostanem len pri tejto príchuti a vyskúšam aj iné. Proteín je chuťovo skvelý, necítim zbytočnú umelinu, rozpustnosť taktiež bez problémov a ani nepení.

Odporúčam

Tento proteín je chuťovo jeden z najlepších aké som kedy vyskúšala. Príchuť karamel/cappucino mi doslova pripomína chuť káveniek. Veľmi dobre ochutí kašu, koláče, dá sa vypiť s vodou aj s mliekom. Jediné čo mi trošku prekáža je slabšia rozpustnosť a tvorba hrudiek.

Protein

Karamel/cappucino uplne najlepšia príchuť, krémová plná chuť pripomínajúca kavenky. Slaný karamel- je dobrý ale neda sa stale pit, po čase sa mi chuť sprotivila

Zatiaľ najobľúbenejší proteín

Za mňa zatiaľ najpodarenejší proteín, a to som ich ochutnala veľa. Rozpustosť parádna, príliš nepeni, perfektná "plná" krémová chuť. Čo ma teší najviac že nie je vôbec prehnane sladký ako mnoho proteínov, tak akurát. Príchuť gaštan trošku zvláštna, naozaj v niečom pripomína gaštany, ale zároveň je dosť výrazná, možno trošku chemická. Do pečenia môže byť ok, ale často by som to asi nevedela piť. Príchuť mliečna ryža - nebo! Úplne fenomenálna, naozaj cítiť mliečko ale vôbec nie je vtierava ako niektoré vanilky. Tejto určite kúpim celý pytel :)

celkom fajn

pomer kvalita/cena je super .. mam radsej vyraznejsie a sladsie prichute, no gastan bol super :)