4,4
455 hodnotení

Výborné zloženie – Protein ma prirodzenú výbornú chuť, nemôžem sa ho dojesť. Odporúčam príchuť vanilka škoricové hniezdo. Vôňa, zloženie, konzistencia jednoducho kvalita zodpovedá cene :) A výborne stráviteľné!

1

Bezlaktózový proteín najlepší v SR – bezlaktózový proteín, super!!! výborná chuť.

1

Top Cokolada – 100 ludi 100 chuti ale cokolada nieje presladena je kakaova a riadne. Odporucam :)

Prijemny – Berry brownie nebol zly bol fajn, avsak mi prekazala ta vona. Vonia to ako este ti stari Martankovia, ktorych sme ako deti jedavali. Nastastie sa to v jedle stratilo, ale prekazala mi praca s nim. Zato Tiramisu je riadna mňamka, odporúčam.

(takmer) všetky TOP – Sledujem Kikes na insta už dlhšie a na základe jej odporúčka som skúsila tento protein. MEGA MEGA a ešte raz MEGA.. Ja som asi jediný tvor na svete, ktorý nelúbi vanilku a ani jahody mi nič nehovoria, preto zrovna tieto príchute nemám ani vyskúšané, ani mi srdce po nich nepiští. Zvyšok je super, lieskový oriešok je abnormááálne nenormálny! <3

Vynikajúci proteín pre ľudí s intoleranciou laktózy – Mám dosť silnú intoleranciu laktózy ale s týmto proteínom som nemal najmenší problém. Chuť je tiež super :)

Vyborny protein – Vyborny protein, kvalitny, vyborna rozpustnost, nizky kcal. Najlepsi aky som zatial mala.

Yesss – Má dobrú štruktúru a vždy EXTRÉMNE vonia :D ak ho pridáte do koláča apod. pravdepodobne nebudete cítiť nič iné. Najlepší proteín za mňa

Protein

super – tento proteín som si kúpila v rámci odporúčania a musím povedať,že je veľmi dobrý:)