Amix MuscleCore® Opti Whey

Amix MuscleCore® Opti Whey- diskusia k produktu

Nad 70% bielkovín

Amix MuscleCore® OptiWhey ™ CFM Instant Protein - prémiový mix troch zdrojov čistej srvátkovej bielkoviny obohatený o leucín a zmes enzýmov

OptiWhey ™ CFM Instant Proteín je prémiový produkt skladajúci sa z troch druhov srvátkových proteínov (instantizovaný čiastočne krížovou filtráciou filtrovaný srvátkový koncentrát, instantizovaný CFM proteínový izolát s bielkovinovými frakciami a instantizovaný hydrolyzovaný CFM srvátkový izolát) obohatený o PepForm ™ Leucín peptidy, multienzymatický komplex DigeZyme® a mleté ľanové semienko BevGrad ™ XtraSmooth Flax.

CFM® - cross flow microfiltration, čiže mikrofiltrácia skríženým tokom cez keramické filtre, je revolučná nechemická technológia výroby. Tento prírodný proces pri nízkych teplotách má za výsledok vysoko kvalitnú bielkovinu a výsledný produkt s excelentnou chuťou a optimálnymi nutričnými hodnotami.

BevGrad ™ XtraSmooth Flax je tepelne ošetrené mleté ľanové semienko očistené špeciálnou technológiou MicroSure ™ Plus, vďaka ktorej sú zachované prirodzene prospešné látky, ktoré ľan obsahuje.

PepForm ™ leucínové peptidy sú vyrobené procesom, ktorý premieňa voľné formy leucínu na leucínové peptidy, izoláciou z čerstvej srvátky, použitím nadčasových technológií frakcionácie a separácie. Výsledkom procesu je unikátny obsah prekvapivých 40% L-leucínu.

DigeZyme® - multienzymatický komplex z amylázy, proteázy, lipázy, celulázy a laktázy.

Amix MuscleCore® OptiWhey ™ CFM Instant Proteín v bodoch:

  • ultračistá mikrofiltrovaná zmes troch druhov srvátkových bielkovín
  • vysoká biologická hodnota
  • s obsahom leucinových peptidov, ľanového semienka a pridaných enzýmov

Otázky

Diskusia zatiaľ neobsahuje žiadne príspevky.