4,3
871 hodnotení

Výbornosť

Presne toto chýbalo na trhu. Prírodné príchute, stevia, čo najmenej spracované (ultrafiltrát), kŕmené trávou, uvedená krajina pôvodu suroviny.

6

málo sladké, vôbec žiadnu príchuť to nemalo, ale dobré zloženie

2

Málo sladký a nevýrazný

Aktin protein som vyskúšala kvôli dobrým recenziám. Páči sa mi zloženie, hoci tráviace enzýmy by boli čerešničkou na torte, pridaná guarová guma je super, mala by zlepšiť konzistenciu. Ale keďže sa jedná o proteín odporúčaný do ovsenej kaše, chuť by bolo treba ešte doladiť, je veľmi málo sladký. Pekanový orech nááádherne vonia, ale na pitie/vo vločkách vôbec nie je cítiť; musela som tam pridať flavdrops, aby to zachránili (a aj tak to nebolo ono). Aktin, prosím, popracujte na tejto príchuti, má veľký nevyužitý potenciál.

1

😄

Čakala som, že mi vôbec nebude chutiť. Zatiaľ mi nikdy žiadna príchuť proteínu nesadla, ale táto môže byť a neprišla mi nejako zlá, no nekúpila by som si ju znova. Správnu príchuť ešte len stále hľadám. 😊

fajn

zloženie bomba, na úkor chuti zial. prírodné zloženie zapríčiňuje nižšiu sladkosť, co mi nie celkom vyhovuje.

Výborné

V kaši chutí skvelo, síce mne škoricová rolka pripomína viac vanilku ako škoricu, no je výborný💕

kvalitný a chutný

Vanilková príchuť je viac výrazná,čo znamená že je tam viac cítiť aj umelú chuť,ale inak je výborná(do tvarohu ako pribináčik).Škoricová rolka je menej výrazná,príchuť opäť výborná,ale kašu veľmi neochutí.

super

Za mňa úžasný, zdravý proteín, perfektné zloženie, jemná chuť, žiadna umelina ako iné proteíny. Sladký pre mňa akurát, je pravda, že niekomu môže byť málo. Kašu krásne zahustí a rada si ho vypijem aj samotný, ako skvelý drink. Miešam ho v šejkri a vždy sa pekne rozpustí. Konečne na trhu niečo normálne, čo dopĺňa sortiment zdravej stravy. Určite vyskúšam aj ďalšie príchute.

Chuť

Slaný karamel 0 bodov úplne bez chuti 😏 ale skoricova rolka a čokoláda/ lieskovy orech top najlepšie príchute mňam 😍🥰

Mne osobne až tak nechutí