4
833 hodnotení

:( – Bohužiaľ, po všetkých super recenziách ma táto tyčinka sklamala. Podľa mňa to má od mrkvovej torty dosť ďaleko, piesková chuť, suchá tyčinka. Inú príchuť som neskúšala, ale asi ani nebudem. Zostanem pri nevegánskych, tie sú o dosť lepšie.

2

Nikdy by ma nenapadlo, že ma tak príjemne prekvapí jemná mäkká konzistencia a chuť VEGAN verzie proteínovej tyčinky. Potrpím si nie len na zloženie a chuť ALE aj štruktúru, kedže nemám rada tuhšie a tvrdšie tyčinky. Táto spĺňa všetky moje očakávania a príchuť ,,MRKOVVÝ KOLÁČ,, (zdravšia verzia) je pre mňa láska na prvé zahryznutie.

Skoricova chut sice vyrazna ale zvysok pripomina chutovo skor kysnute cesto. Som rada ze som nasla "nedatlovu" vegan tycinku ale chut treba doladit. Zatial pre mna nie.

môže byť, skvelé spestrenie

Mňam !!! Toto je určite jedna z mojich najobľúbenejších proteínových tyčiniek, naozaj veľmi chutná a ešte aj zasiti 🤭 A plus veľmi zaujímavé chute, neviem ani povedať , ktorá je lepšia , či “mrkvová torta alebo škoricové latté “ odporúčam skúsiť !

Chuťovo je dobrá avšak vôňa tyčinky mi výrazne zapácha.

Táto príchuť mi absolútne nechutila radšej tie nevegánske proteinové tyčinky tie sú lepšie. Ale konzistenčne sú aj tieto fajn.

Mrkvová torta sa zaradí medzi top z aktinu

Mňam – Príchuť mrkvova torta je úplne dokonalá, odporúčam!!

Úprimne sklamali – Tešila som sa na tieto tyčinky, bohužiaľ, sklamali. Mám rada tuhé proteinovky, do ktorých sa dá zahriznúť, tieto tyčinky konzistenciou pripomínajú mäkkú plastelínu. Všetky príchute sú veľmi podobné, taký osladený piesok. Znovu by som si ich neobjednala.