Aktin Srvátkový proteín

4,5
1791 hodnotení

Výbornosť – Presne toto chýbalo na trhu. Prírodné príchute, stevia, čo najmenej spracované (ultrafiltrát), kŕmené trávou, uvedená krajina pôvodu suroviny.

6

Málo sladký a nevýrazný – Aktin protein som vyskúšala kvôli dobrým recenziám. Páči sa mi zloženie, hoci tráviace enzýmy by boli čerešničkou na torte, pridaná guarová guma je super, mala by zlepšiť konzistenciu. Ale keďže sa jedná o proteín odporúčaný do ovsenej kaše, chuť by bolo treba ešte doladiť, je veľmi málo sladký. Pekanový orech nááádherne vonia, ale na pitie/vo vločkách vôbec nie je cítiť; musela som tam pridať flavdrops, aby to zachránili (a aj tak to nebolo ono). Aktin, prosím, popracujte na tejto príchuti, má veľký nevyužitý potenciál.

4

málo sladké, vôbec žiadnu príchuť to nemalo, ale dobré zloženie

3
Tak prave skoricova rolka bola jedna z top 3. Mal som vsetky.
2

Konečne proteín po ktorom mi nebolo ťažko, žiadne nepríjemné účinky na trávenie. Má veľmi jemnú chuť, pre niekoho možno nevýrazná, pre mňa však ideálna, vôbec nie presladená čo hodnotím len a len ako plus pre mňa, pri príchuti slaný karamel som jemne cítila chuť po stévii ale nič hrozného ale príchuť čoko/lieskový orech bol the best 😄👌Pomaličky na sebe vidím aj výsledky svojej driny (sponzorované asi po mesiaci a pol cvičenia), i keď v aktuálnej covid-situácii cvičím s činkami iba doma 🙃 Chystám sa kúpiť ďalšie balenie, už si len vybrať príchuť 😄

1

Ako výživár skladám obrovskú poklonu AKTINU, pretože TENTO proteín je naozaj definícia kvality. Proteín je sladený prírodným sladidlom stévia, neobsahuje žiadne umelé farbivá, pridaný cukor a dochucovadlá. Medzi mojich favoritov patrí príchuť škoricová rolka, cookies a slaný karamel. Ako človek ktorý MILUJE (až moc) sladkú chuť musím bohužiaľ priznať, že by som zvládla o trocha výraznejšiu sladkú chuť.

Mne osobne vôbec nechutí. Ale možno niekomu bude.

Veľmi milo ma prekvapil. Mám radšej sladšie proteiny, ale tento nie je až taký sladký, ale chuť je celkom silná a pripomína mi Monte a to som milovala keď som bola malá.

výborný proteín, jednoduché zloženie, nie je síce veľmi sladký, čo možno každému nemusí vyhovovať, ale zase na druhej strane, radšej menej sladký, ako tie presladené napríklad od pescience, malinká nevýhda je, že kašu nezahustí, ale naopak zriedi, ale to čisté zloženie a chuť to prevážia, takže odporúčam.

Dokonalá chuť, nie je prehnane sladký, tento bude moja stálica :P

V kaši mi veľmi chutí, je jemný. Páči sa mi kvalitné zloženie to bol primárny dôvod prečo som ho objednávala.