Aktin Proteínové orechové maslo

4,7
198 hodnotení

skvelé novinky z dielne aktinu

som rada, že som ako prvé ochutnala tiramisu, pretože to mi nesadlo vôbec :D a už to mohlo byť len lepšie. a tak aj bolo. biela čokoláda je konzistenciou pomerne lepivá, ale chuťovo veľmi dobrá. o kúsoček by som ju prisladila. textúra super, taký krémik. slaný karamel je za mňa TOP. maslo je ťahavé, tiež vám mierne zalepí usta, ale chuť karamelu je veľmi výrazná, rovnako ako chuť pražených mandlí. tomuto maslu by sa zišla ešte štipka soli naviac.

Vynikajúce masielko

Vynikajúce masielko s chuťou kávy. Za mňa jedno z najlepších orechových masiel aké som mala. Určite odporúčam 👍 Rovnako super aj príchuť biela čokoláda. Obidve masielka krásne jemnučké. Za mňa určite top kvalita 👍

Neskutočné

Konzistencia, chuť, vôňa - absolútna dokonalosť. Jediná chyba je, že je toho malo 😂

Pre milovnikov kavy

Dokonalost - tiramisu v pohary

Chcelo by to zmeniť názov, ale je úžasné!

Ak má niekto rád kávu, tak je to to pravé - chuť kávy je naozaj výrazná, je krásne tekuté, nezlepilo mi pusu, zloženie je skvelé. :) Najprv ma vyslovene nenadchlo a myslela som si, že ho posuniem úplne drahému, ale postupne sa z neho stalo vďaka tomu, že je krásne tekuté, moje go to na kašu.. stačí ho málo a pokryje skoro celý tanier.. a tá chuť kávy! Určite objednám znovu. :)