4,7
1722 hodnotení

Osobne veľmi neohúrili – Konzistencia tyčiniek je lepivá. Príchuť - biela čokoláda/mandle = čistý marcipán, nugát/lieskový oriešok = fajn, no dosť sladké.

1

Naprosto TOP! Borůvková chutná jako taková ta placatá borůvková bulanina, vážně skvělá chuť a kombinace s jogurtem . Skořicová je taky úžasná a chutná i lidem, co nemají rádi proteinové tyčinky! Hodně skořicové, ale pořád je to moc dobré. Sladké tak akorát. Nugátová mě moc neuchvátila a bílá čoko/mandle je fajn :)

Kokos - pro všechny milovníky RAFAELA - must have 🤍🤍 Miluju ale všechny příchutě❤️

Post workout snack 10/10!

Toto je jedna z mála tyčiniek ktoré mi chutia fakt dokonalá chuť zasýti a fakt sa teším na ďalšie z tejto značky

Minimalistické zloženie, kvalitný zdroj bielkovín na prvom mieste, vysoký obsah vlákniny a prírodné ingrediencie. Jediná nevýhoda je, že každá príchuť nemá aspoň 20 g bielkovín kvôli syntéze svalových bielkovín (MPS), ale kvalitatívne a chuťou je tyčinka skutočne dobrá. A príchuť blueberry/yogurt? Strop medzi ovocnými tyčinkami :o

Myslela som, že tyčinky Barebells sú kráľovné tyčiniek, noooo tieto ťa vyvedú z omylu. Nie je vôbec cítiť, že je to proteínová tyčinka, je primerane sladká, výborná konzistencia, poliata čokoládou, navrchu kúsky orechov, dokonalá "sladkosť"

Prostě nejlepší proteinová tyčinka co je a šmitec ! Nejsou v ní žádné hnoje a přesto dle mého složením a chutí zatne konkurenci tipec !

Aktin Protein Bars sú u mňa úprimne v rámci proteínových tyčiniek úplne na prvých priečkach. Doteraz obdivujem to spojenie funkčnosti a chuti. Nie je tak easy dať dokopy tyčinku, v ktorej bude len to, čo tam má byť a žiadne zbytočnosti naviac a zároveň zabezpečiť, aby chutila dobre. Tu sa ale nebavíme len o tom, že chutí dobre ale že chutí FAKT MEGA DOBRE! Moje TOP príchute sú rozohnde škoricová rolka, kokos a biela čokoláda/mandle.