Aktin Protein Bar – 60 g

Aktin Protein Bar – 60 g

Balenie: 60 g
100 g 60 g 100 g 60 g
nugát / lieskový oriešok biela čokoláda / mandle
Energetická hodnota 1386 kJ / 330 kcal 832 kJ / 198 kcal 1422 kJ / 338 kcal 853 kJ / 203 kcal
tuky 14,5 g 8,7 g 15 g 9 g
- z toho nasýtené mastné kyseliny 3 g 1,8 g 3,3 g 2 g
sacharidy 12,3 g 7,4 g 13,3 g 8 g
- z toho cukry 3,6 g 2,2 g 3,8 g 2,3 g
vláknina 23,3 g 14 g 23,3 g 14 g
bielkoviny 28,3 g 17 g 28,3 g 17 g
soľ 0,2 g 0,14 g 0,2 g 0,14 g

100 g 60 g 100 g 60 g
čučoriedka / čierne ríbezle škoricová rolka
Energetická hodnota 1360 kJ / 327 kcal 816 kJ / 196 kcal 1368 kJ / 327 kcal 820 kJ / 196 kcal
tuky 14,8 g 8,9 g 14,3 g 8,6 g
- z toho nasýtené mastné kyseliny 4,4 g 2,6 g 2,2 g 1,3 g
sacharidy 22,5 g 13,5 g 14,7 g 8,8 g
- z toho cukry 4,9 g 2,9 g 2,1 g 1,3 g
vláknina 20,5 g 12,3 g 23 g 13,8 g
bielkoviny 29,2 g 17,5 g 28,9 g 17,3 g
soľ 0,3 g 0,1 g 0,2 g 0,2 g

100 g 60 g
kokos
Energetická hodnota 1364 kJ / 326 kcal 816 kJ / 195 kcal
tuky 10,6 g 6,4 g
- z toho nasýtené mastné kyseliny 6,3 g 3,8 g
sacharidy 19,2 g 11,5 g
- z toho cukry 2,3 g 1,4 g
vláknina 21,1 g 12,7 g
bielkoviny 29,3 g 17,6 g
soľ 0,1 g 0,1 g

ingrediencie:

Príchuť nugát / lieskový oriešok: srvátkový proteínový izolát (mlieko), mliečny proteínový izolát, lieskové orechy 20%, prebiotická vláknina z kukurice, prebiotická vláknina z čakanky, kakaové bôby, erytritol, čokoládová poleva (kakaová hmota 56%, erytritol, kakaové maslo 34 %, emulgátor (sójový lecitín), prírodná vanilka), extra panenský za studena lisovaný kokosový olej, kakaové maslo, kakao, glycerol, prírodná aróma, morská soľ.

Príchuť biela čokoláda / mandle: srvátkový proteínový izolát (mlieko), mliečny proteínový izolát, mandle 20%, prebiotická vláknina z kukurice, prebiotická vláknina z čakanky, erytritol, poleva z bielej čokolády (kakaové maslo 40%, erytritol, mliečny proteínový izolát, mandľové maslo), kokos, extra panenský za studena lisovaný kokosový olej, kakaové maslo, glycerol, vanilka, prírodná aróma.

Príchuť čučoriedka / čierne ríbezle: mliečny proteínový izolát, sušený vaječný bielok, prebiotická vláknina z kukurice, kešu orechy, prebiotická vláknina z čakanky, erytritol, kokos, lyofilizované čučoriedky (3,5%), lyofilizovaný čierne ríbezle (2%), glycerol, kakaové maslo, steviol-glykozidy.

Príchuť škoricová rolka: mliečny proteínový izolát, vláknina z kukurice, arašidy, vláknina z čakanky, eryhtritol, Pekan, sušený vaječný bielok, glycerol, kakaové maslo, sušené mlieko plnotučné, škorica.

Príchuť kokos: m ločne proteínový izolát, kukuričná vláknina, proteínové crispies (mliečny proteínový izolát, ryžová múka), kokos, vláknina z čakanky, vaječné bielky, erytritol, glycerol, sušené kokosové mlieko, kakaové maslo.

Upozornenie pre alergikov: Alergény sú zvýraznené hrubým písmom v zložení produktu.

Zobraziť viac

Správne dávkovanie je podmienkou účinnosti produktu

Všeobecné pravidlo

Všeobecne akceptované pravidlo je, aby ste dlhodobo neprijímali viac ako 50% bielkovín v strave prostredníctvom proteínových výrobkov. Hoci sa jedná o zdroj bielkovín najvyššej kvality, pre celkové zdravie je potrebné konzumovať pestrú pevnú stravu, kde rovnako ako v prípade doplnkov stravy by si mal / a dbať na jej kvalitu a pôvod.

Keď chceš nabrať svalovú hmotu

Tvoj celkový denný príjem bielkovín zo všetkých zdrojov by mal byť v rozmedzí 1,4-2,0 g na kg celkovej aktuálnej TH (telesnej hmotnosti) rozprestrený počas dňa, ideálne v 4-5 porciách v množstve 20-40 gramov na dávku [4 ].

spaľovať tuk

Telo je potrebné dostať do energetického deficitu obmedzením príjmu z tukov i sacharidov a naopak trochu pridať na bielkovinách, aby si neprichádzal / ao svalovú hmotu. Pre aktívnejší jedinca a športovca by denný príjem bielkovín mal byť v rozmedzí 1,6-2,4 g na kg TH [5]. Už štíhli športovci usilujúce o redukciu posledných tukových zásob s cieľom udržať maximálne množstvo svalovej hmoty si môžu dovoliť až 2,3-3,1 g / kg beztukovej telesnej hmotnosti [6].

Maximalizovať regeneráciu a silu

Bielkoviny pomáhajú opravovať svalové tkanivo, ktorá sa vplyvom fyzickej aktivity, najmä silového tréningu, poškodzuje. Pri vyrovnanej energetickej bilancii je dôležité dodržiavať denný príjem bielkovín v rozmedzí 1,6-2,2 g na kg aktuálnej TH [7].

Well-Being

Bežný nešportujúcu človek potrebuje 0,8-1 g bielkovín na kg TH [8]. Novšie výskumy ukazujú, že pre bežnú populáciu môže byť prospešný o niečo vyšší príjem bielkovín, a to až 1,2 g na kg TH [9]. Z rozmedzí príjmu bielkovín 1,2-1,5 g na kg TH môžu ťažiť najmä starší ľudia (50+), aby čo najviac spomalili prirodzenú stratu svalovej hmoty súvisiace so zvyšujúcim sa vekom [10]. V každom prípade je dôležité dbať na vhodnosť aminokyselinového spektra bielkovín pre ľudský organizmus a BH - biologickú hodnotu určujúci využiteľnosť bielkovín pre človeka. Odporúčame zároveň dbať na celkovú kvalitu tebou konzumovanej pevnej stravy.

Zobraziť viac

Upozornenie

 • Potravina sa sladidlami.
 • Uchovávajte mimo dosahu detí.
 • Skladujte v suchu a chlade.
 • Upozornenie pre alergikov: Alergény sú zvýraznené hrubým písmom v zložení produktu.
Zobraziť viac

Najlepšia proteínová
tyčinka na trhu?
Podľa nás áno.

Aktin Protein Bar je prírodná nízkokalorická proteínová tyčinka z kvalitných a zdravých surovín plná vlákniny. Nenadýma a môžeš si ju vziať kedykoľvek a kamkoľvek, ak sa budeš potrebovať zasýtiť alebo si doplniť bielkoviny.

100% prírodné zloženie a minimum kalórií

01
Kvalitné bielkoviny

Tyčinka obsahuje 28% vysoko kvalitných izolovaných bielkovín získavaných z mlieka a vajec, ktoré sa pýšia najvyššou biologickou hodnotou.

02
Zdravé tuky

Vysoko kvalitné tuky sa v tyčinke nachádzajú v podobe orechov a za studena lisovanom extra panenskom kokosovom oleji.

03
Sladené prírodne. Použili sme erythritol a stéviu.

Chceli sme priniesť tyčinku bez umelých sladidiel, ale stále s príjemnou sladkou chuťou. Toho sme docielili použitím polyalkoholu erythritolu. Erythritol je látka podobná sacharidom, ktorá sa celkom prirodzene vyskytuje v niektorých druhoch ovocia. Jej výhodou je fakt, že obsahuje znateľne menej energie než bežný cukor alebo med a má naprosto zanedbateľný vplyv na hladinu krvného cukru.

04
50% denného príjmu vlákniny z kukurice a čakanky

V tyčinke je ukrytých až 14 gramov vlákniny z kukurice a čakanky. Vláknina je dôležitá pre zdravú funkciu čriev, podporuje priaznivé zloženie nášho mikrobiómu a podieľa sa tak na našom celkovom zdraví.

Stop nadýmavému efektu a bolestiam brucha

Áno, naša tyčinka je plná vlákniny - ale v takej forme a množstve, že pomôže k správnemu zažívaniu bez nadýmaní a ďalších zažívacích ťažkostí.

Aktin tyčinka je jednoznačne obľúbená

„Ako nutričný terapeut si u proteínových tyčiniek všímam nie len chuti, ale aj zloženie. Aktin Protein Bar je pre mňa jednou z mála tyčiniek, kde nemusím robiť žiadne kompromisy. Skvelá chuť a minimum použitých surovín tej najlepšej kvality z nej robí pohotvú desiatu kdekoľvek a kedykoľvek.“

Tereza Havlínová

Nutričná špecialistka

„Po bežných proteínových tyčinkách nesiahám veľmi často, pretože sa snažím mať svoj príjem založený na ozajstných a nespracovaných potravinách, ale keď už potrebujem nejakú rýchlu desiatu napríklad na cestách, padá moja voľba vetšinou na Aktin Protein Bar. V týchto náhražkách stravy totiž hľadám kvalitné zloženie, vyvážený pomer makroživín a samozrejme tiež ozajstnú a super chuť a konzistenciu. A to je niečo, čo práve Aktin Protein Bar len s prírodným zložením s slušnou dávkou vlákniny ponúka. Na trhu je proteínových tyčiniek je to jednoznačne môj favorit.“

Lucie Minářová

Crossfiterka, vzpieračka, influencerka

V jednoduchosti je sila.

Bez umelých sladidiel, dochucovadiel a farbív.

Umelé prísady? Zbytočnosť. Aktin Protein Bar je sladený výhradne prírodne - erythritolom a stéviou. Arómy sú tiež prírodného pôvodu a farbu tyčinky získavajú len z použitých surovín.

Bez podradných
ingrediencií

Žiadne lacné náhrady a nekvalitné ingrediencie nemajú v zložení miesto. Pri výrobe tyčinky sme použili len suroviny tej najvyššej kvality a s čo najvyššou biologickou využiteľnosťou.

Bez pridaného
cukru

Cukor, ako jedno z najlacnejších sladidel, asi nie je potrebné predstavovať a v zložení Aktin Protein Bar ho rozhodne nenájdeš.

Bez nadýmavých
zložiek

Vynechali sme sladidlo maltitol, ktoré u mnohých ľudí spôsobuje nadýmanie. Do boja s nadýmaním namiesto toho nasadzujeme kvalitnú vlákninu z kukurice a čakanky.

Bez nekvalitných
olejov

Palmový olej a ďalšie lacné tuky nemajú v kvalitnej tyčinke čo robiť. Použili sme za studena lisovaný extra panenský kokosový olej, ktorý vďaka svojmu zloženiu mastných kyselín vydrží proces výroby bez straty kvality.

Bez sóje
a kolagénu

Tieto zložky bývajú súčasťou nekvalitných tyčiniek, ktoré sa tak snažia navýšiť obsah bielkovín. Bohužiaľ ani jeden z týchto zdrojov bielkovín nie je kvalitný a pre telo má o mnoho nižšiu využiteľnosť.

Pre koho je tyčinka určená a kedy si ju môžeš dať?

Pre kohokoľvek, komu záleží na kvalitenj strave a potrebuje kvalitnú potravinu, nech už sú jeho stravovacie ciele akékoľvek.

Na cestách

Protein Bar je praktická desiata na cesty. Nech už ideš autom, na bicykli či ideš pešo, tyčinka ti vždycky pomôže rýchlo a chutne doplniť energiu z kvalitných surovín, bez zbytočného zdržovania.

Cez prestávku

Že ťa nebaví si každý deň chystať desiatu? Zabudni na rožok s maslom. Desiata má byť výživná, doplnit ti dôležité živiny a máš si na nej pochutnať. Všetky tieto kritériá spĺňa tyčinka na 100%.

Keď jednoducho nestíhaš

Už si mal byť dávno niekde inde, ale začne ti škvŕkať v bruchu? Vždycky sa hodí mať jednu, alebo dve tyčinky po ruke presne pre takéto prípady. Zasýti ťa a dodá ti energiu napríklad na pracovnú schôdzku.

Obľúbené alternatívy

__________ __________ __________
__________ __________ __________ __________ __________ __________ __________ __________ __________ __________ __________ __________ __________ __________ __________

Súvisiace produkty

 • _______
  __________ __________ __________ __________ __________
 • _______
  __________ __________ __________ __________ __________
 • _______
  __________ __________ __________ __________ __________
 • _______
  __________ __________ __________ __________ __________
 • _______
  __________ __________ __________ __________ __________
 • _______
  __________ __________ __________ __________ __________

Ostatní tiež nakúpili

 • _______
  __________ __________ __________ __________ __________
 • _______
  __________ __________ __________ __________ __________
 • _______
  __________ __________ __________ __________ __________
 • _______
  __________ __________ __________ __________ __________
 • _______
  __________ __________ __________ __________ __________
 • _______
  __________ __________ __________ __________ __________