4,8
1792 hodnotení

Perfektneeee 👌🏽

Jako rafaelo – 100% kokosový krém je doslova synfonie pro moje chuťové pohárky, chutná, jako náplň v rafaelo kuličkách, jen není tak nechutně sladký. Když máslo povolí, tak je jemné, krémové a moc chutné. Chtěla jsem ho na palačinky, ale už asi nevydrží😁

Fajne :) – Kto má rad lieskovce tak úžasná chuť a krupave arašidy čo Vám poviem topka maslo :)

Mňam – Mandle totálna závislosť!!!!

Mňam! – Arašidy ako orechy nemám moc rada a ani arašidové maslo ma nikdy zvlášť nelákalo. Poslednú dobu je však veľmi obľúbené u iných ľudí a mne to robilo také chute, že som sa ho rozhodla ochutnať aj ja a musím povedať, že wau a mňam! Je výborné, jemnučké, rozplýva sa v ústach. Najbližšia objednávka bude veľkého masielka, keďže toto malé mizne veľmi rýchlo.

Mňaaaam! – Milujem arašídové maslo od Gymbeam, a tak som nakoniec dala šancu aj tomuto. Chuťovo veľmi dobré a musím povedať, že teraz je ťažké rozhodnúť, ktoré chutí viac.

Najlepšie masla – Top 2 najlepšie odporúčam určite 👌🏻🥰

Najlepsie :P

Úžasné maslo – Úžasné arašidové maslo a ani kilo nie je dosť (tak som si objednala do karantény pre istotu dve :D) Polovicu hviezdičky dole dávam len preto, že masielko chuťou nepredbehlo môjho favorita LifeLike, keďže milujem tú "praženú" chuť :D. PS: Super poslúži aj do pečenia :)

najlepsie masla v hre – tu niet o com, kto raz vyskusa, ine nechce.. je pravda ze kupujem aj ine, lacnejsie znacky, lebo by som skrachovala na R3ptile.. ale fakt su tieto NAJ ;) kesu/pekan ne brutaaaaalny!